Módní trendy na zimu 2015

Adam Valový
6. listopadu 2014
2 minuty čtení

 Nyní zbývá jen čekat, co si pro nás vymyslí módní návrháři na zimní sezónu. Budeme se oblékat elegantně, rebelantky nebo snad sportovně?

Kabáty

Pod slovem zima si snad každý vybaví i slovo kabát, který k tomuto ročnímu období neodmyslitelně patří. Takovéto kousky z módy nikdy nevyjdou. V nadcházející sezóně se opět vrací do módy veškeré typy kabátů, které se kdy na molech objevily. Takže je jen na Vás, jestli si vyberete kabát ve stylu díky Jamese Bonda nebo ve stylu Marlen Dietrich. Hitem se stávají i kabáty a kabátky, které jsme jako malé holky neměly vůbec v lásce, baloňáky.

Kožichy

Upřímně nejsem moc velikým fanouškem kožichů, ale to neznamená, že je zde zapomenu uvést. Vždyť jsou v kurzu už více než deset let a je jednou, jestli jsou umělé nebo pravé. Čím vyspělejším se stát stává, tím více upadá kožich pravý. Pokud se ale pro pravý kožich rozhodnete, není ani důležité vědět, z jakého zvířátka je vyroben.

Svetry

Další kousek z řady, který zahřeje a přitom je tak elegantní. Ani ten z módy nejspíš nikdy nevyjde. Na přehlídkových molech se to svetry jen hemží. Letos se pokuste vyvarovat nudným a nezajímavým svetrům. Ty nechte raději doma schované v šatníku. Oblékněte si na sebe raději takové kousky, které naopak zimu oživí. V posledních letech je všechno takové blátivé, než zasněžené. Stromy nemají žádné listy. Nebe, jako by ztratilo veškerý optimismus a květiny v této zimě raději nevylezou. Proto je důležité, abyste tyto dny rozzářila svým outfitem a potěšte tak nejen sebe, ale i své okolí. Nevolte ani barvy, které příliš připomínají jaro, ale takové, které sluší zimě. Jsou to barvy sté celoroční (oranžová, olivová, fialová, červená a sytě žlutá.

 

Zdroje obrázků: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Krása a móda,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky