Auto/moto

Smiřte se s tím, že na fotkách jsou NEJVĚTŠÍ LŽI

Slovo „vyphotoshopováno“ se v posledních letech dostává do běžné mluvy a vypadá to, že se v brzké době dostane i do slovníku spisovné češtiny. Není divu, vždyť žádná obálka módního časopisu nejde do tiskárny dříve, než se na ní dosyta vyřádí grafik. Nicméně na to, že známé osobnosti vypadají v reálu úplně jinak než na fotografiích, jsme si tak nějak za ty roky zvykli. Ale ačkoliv by se mohlo zdát, že nás žádná vyfotošopovaná fotka nerozhodí, vždy se objeví něco, z čeho nám údivem klesne čelist.

Bez úprav ve Photoshopu nemůže vzniknout perfektní fotka. Jenomže některé snímky jsou zkrátka jedna velká lež, protože na nich není reálného vůbec nic. Například geniální tvorba Felixe Hernandeze Rodrigueze, který sice neměl k dispozici Audi v hodnotě několika milionů korun, ale přesto se mu podařilo vytvořit něco jedinečného. Vystačil si s modelem za 40 USD a pořádnou porcí kreativity.

Jak již zřejmě tušíte, umělec tvoří snímky pomocí modelu a ručně vyráběných rekvizit. Na jeho fotkách není pravdivé vůbec nic. Přesto (nebo možná právě proto) je to vážně borec. Pokud si o sobě myslíte, že jste vynalézaví a šikovní, můžete něco podobného vyzkoušet doma. Bude vám k tomu stačit pár modelů…

 

Další články

 Pamatujete na Lamborghini z filmu Vlk z Wall Street? V New Yorku se bude dražit

Na Aukru se prodala Gottova nadupaná audina

Proč je vyžadována ekologická likvidace vozidel?

Jak správně umýt auto?

Pravidla pro bezpečnou jízdu na motocyklu v zimě

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *