Auto/moto

Smiřte se s tím, že na fotkách jsou NEJVĚTŠÍ LŽI

Slovo „vyphotoshopováno“ se v posledních letech dostává do běžné mluvy a vypadá to, že se v brzké době dostane i do slovníku spisovné češtiny. Není divu, vždyť žádná obálka módního časopisu nejde do tiskárny dříve, než se na ní dosyta vyřádí grafik. Nicméně na to, že známé osobnosti vypadají v reálu úplně jinak než na fotografiích, jsme si tak nějak za ty roky zvykli. Ale ačkoliv by se mohlo zdát, že nás žádná vyfotošopovaná fotka nerozhodí, vždy se objeví něco, z čeho nám údivem klesne čelist.

Bez úprav ve Photoshopu nemůže vzniknout perfektní fotka. Jenomže některé snímky jsou zkrátka jedna velká lež, protože na nich není reálného vůbec nic. Například geniální tvorba Felixe Hernandeze Rodrigueze, který sice neměl k dispozici Audi v hodnotě několika milionů korun, ale přesto se mu podařilo vytvořit něco jedinečného. Vystačil si s modelem za 40 USD a pořádnou porcí kreativity.

Jak již zřejmě tušíte, umělec tvoří snímky pomocí modelu a ručně vyráběných rekvizit. Na jeho fotkách není pravdivé vůbec nic. Přesto (nebo možná právě proto) je to vážně borec. Pokud si o sobě myslíte, že jste vynalézaví a šikovní, můžete něco podobného vyzkoušet doma. Bude vám k tomu stačit pár modelů…

 

Další články

Karavany Hobby: Špičková německá kvalita za dostupné ceny

Potřebujete nákladní vůz? Tak si ho vypůjčte!

Proč byste i vy měli uvažovat o operativním leasingu?

Hýčkejte své auto efektivně v automyčce

Jak jsme díky EasyRent nemuseli vybalovat aneb Když je autopůjčovna spásou

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *