Krása a móda

Které látky v metráži patří u švadlenek k těm nejoblíbenějším?

Pokud jste propadly domácímu šití a kreativnímu tvoření pomocí látek, určitě neustále svou zásobu metráže a galanterie doplňujete. Zajisté se vyplatí mít k dispozici látky různých materiálů, stylů a dezénů, pro něž se vždy najde využití. V případě, že si rády ušijete i něco na sebe, by neměla ve vašich zásobách chybět teplákovina a úplet.

Odhalte výhody

Teplákovina metráž je vlastně bavlněný úplet, jenž je dodatečně vyztužen nití. Tím je zvýšena pevnost látky. Díky bavlně se jedná o velmi příjemný materiál, který vás nebude kousat. Navíc je prodyšný a rovněž umí udržovat teplo. U teplákoviny rozlišujeme 3 základní typy. Počesaná teplákovina se doporučuje pro šití dek a zimních oděvů, neboť je velmi hřejivá a připomíná heboučký fleece. Nepočesaná teplákovina je vhodná do teplejších měsíců, elastická varianta je ideální pro sportovní aktivity.

Nespočet variací

Už dávno odzvonilo dobám, kdy se nosily pouze modré tepláky. V současné době máte na výběr nespočet atraktivních barev a vzorů. K dostání jsou též květinové a dětské motivy. Díky tomu můžete ušít skutečně stylové kousky, jimiž jsou nejen tepláky, ale také mikiny, trička, šaty a kalhoty. Teplákovině věnují v současné době pozornost i světoví módní návrháři. Nošení teplákové soupravy na veřejnosti proto není nic neobvyklého.

Kde nakoupit?

Obchod specializující se na prodej teplákoviny Snové látky CZ vám nabídne širokou škálu barev a vzorů. S jeho pomocí vytvoříte různobarevné kombinace, které ovšem budou vzájemně ladit. Kromě teplákoviny zde naleznete náplety, jednobarevné či potištěné úplety v metráži, softshell a plátno. Za zmínku také stojí nepostradatelná galanterie zahrnující jehly, nitě, šňůry, proužky, nažehlovačky, knoflíky a další krejčovské potřeby. Skvělým tipem je též možnost zakoupení střihu na velmi oblíbený cardigan.

Další články

Významné vůně vzpomínek a emocí

Jak docílit zdravých a krásných vlasů

Nejžhavější doplňky letošního léta

Jak se obléknout na různé typy plesů?

Detoxikace organizmu pomocí jílové koupele

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *