Léto se blíží. Pořiďte si značkové pantofle, které vám budou všichni závidět!

Lenka Němcová
28. května 2018
2 minuty čtení

Letní měsíce se nesou ve znamení tepla, pohody a relaxace u vody. Ale pokud si chcete léto opravdu užít na sto procent, měli byste myslet na komfort svých nohou. Přeci máte jenom jedny, takže si zaslouží pořádnou obuv. Takže se nabízí otázka, jaký typ zvolit – měly by to snad být sandály, nebo žabky? Nevíme jak vy, ale my nedáme dopustit na pohodlné pantofle. Nebudou vás tlačit mezi palcem a tím dalším prstem, jak je tomu v případě žabek, vypadají stylově, a navíc hodně dlouho vydrží.

Kvalitní pantofle nestojí dvě stovky. Dáte za ně o poznání vyšší částku, ale nebudete toho litovat. Autor článku garantuje, že robustní pantofle následujících značek bez problémů vydrží i několik sezon v původním stavu. Předpokladem je, že se do nich nepustí váš čtyřnohý mazlíček, ovšem to už je jiná story.

Věřte, že opravdu nejde jen o to, mít na nohách „značku“, jako spíše o velmi příjemný pocit při chůzi a fakt, že nebudete muset letní obuv hodně dlouho řešit. Následující kousky najdete v nabídce známého shopu Gangstagroup a momentálně je můžete zakoupit se slevou.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Krása a móda,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky