Luxusní relaxace na dosah ruky: Vychutnejte si wellness v Equitana Hotel Resortu

Lenka Němcová
18. března 2018
2 minuty čtení

Jak na unavené tělo i mysl? Nepropadejte chmurným myšlenkám a zajeďte si na špičkový wellness. V podstatě máte nejvyšší čas, neboť začátek jara je k regeneraci zimou zdecimovaného organismu jako stvořený. Ale kam se vydat, aby si přišli na své i ti nejnáročnější z vás? V případě pobytu v Equitana Hotel Resortu chybu rozhodně neuděláte. Luxusní komplex má hodně co nabídnout každému, kdo touží po odpočinku i aktivně stráveném volném čase. Není důvod podnikat dalekou cestu, když máte to nejlepší na dosah ruky.

Skvělé wellness procedury

V moderním wellness centru najdete vše, co si představíte pod souslovím perfektní odpočinek. V hotelovém bazénu s protiproudem si zarelaxujete i zaplavete – sílu protiproudu si nastavíte dle libosti. Díky parní lázni nakopnete svůj organismus a po absolvování procedury budete plní energie a radosti. Což platí také o klasické finské sauně či moderní infrasauně. A ještě nejsme u konce – ve wellness centru nechybí ani špičková jakuzzi vana, solární louka a privátní kabina, kde si užijete nerušený odpočinek ve dvou.

Vynikající kuchyně

Když už si rezervujete wellness pobyt, jistě čekáte, že se zároveň dobře najíte. A taky, že ano. Stylová hotelová restaurace nabízí vybrané české i zahraniční speciality z výhradně čerstvých a sezónních surovin. Samozřejmě nechybí ani vegetariánská a veganská jídla.

Výlety na sedle

Ne nadarmo se říká, že z koňského sedla je na svět hezčí pohled. Equitana Hotel Resort má vlastní jízdárnu a mimo jiné pořádá i prestižní soutěže, jako je Mistrovství světa v parkourovém skákání. Zajezdit si však mohou i úplní začátečníci – třeba celá rodina.

Chcete se o možnostech wellness pobytů v luxusním rezortu dozvědět více? Bližší informace a aktuální balíčky najdete na www.equitana.cz.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky