Volný čas

Luxusní relaxace na dosah ruky: Vychutnejte si wellness v Equitana Hotel Resortu

Jak na unavené tělo i mysl? Nepropadejte chmurným myšlenkám a zajeďte si na špičkový wellness. V podstatě máte nejvyšší čas, neboť začátek jara je k regeneraci zimou zdecimovaného organismu jako stvořený. Ale kam se vydat, aby si přišli na své i ti nejnáročnější z vás? V případě pobytu v Equitana Hotel Resortu chybu rozhodně neuděláte. Luxusní komplex má hodně co nabídnout každému, kdo touží po odpočinku i aktivně stráveném volném čase. Není důvod podnikat dalekou cestu, když máte to nejlepší na dosah ruky.

Skvělé wellness procedury

V moderním wellness centru najdete vše, co si představíte pod souslovím perfektní odpočinek. V hotelovém bazénu s protiproudem si zarelaxujete i zaplavete – sílu protiproudu si nastavíte dle libosti. Díky parní lázni nakopnete svůj organismus a po absolvování procedury budete plní energie a radosti. Což platí také o klasické finské sauně či moderní infrasauně. A ještě nejsme u konce – ve wellness centru nechybí ani špičková jakuzzi vana, solární louka a privátní kabina, kde si užijete nerušený odpočinek ve dvou.

Vynikající kuchyně

Když už si rezervujete wellness pobyt, jistě čekáte, že se zároveň dobře najíte. A taky, že ano. Stylová hotelová restaurace nabízí vybrané české i zahraniční speciality z výhradně čerstvých a sezónních surovin. Samozřejmě nechybí ani vegetariánská a veganská jídla.

Výlety na sedle

Ne nadarmo se říká, že z koňského sedla je na svět hezčí pohled. Equitana Hotel Resort má vlastní jízdárnu a mimo jiné pořádá i prestižní soutěže, jako je Mistrovství světa v parkourovém skákání. Zajezdit si však mohou i úplní začátečníci – třeba celá rodina.

Chcete se o možnostech wellness pobytů v luxusním rezortu dozvědět více? Bližší informace a aktuální balíčky najdete na www.equitana.cz.

Další články

Vyberte si to správné vybavení na freeride lyžování

Připravte se na letní grilování

Zamyšlení nad knihou

Jak vybrat florbalový dres? Poradíme vám

Vyberte si brusle s radou od profesionálů

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.