Mikina jako stvořená pro milovníky vapingu. Nevídaně vychytaný streetwear!

Adam Valový
14. května 2018
2 minuty čtení

Tailgater Pro Pullover Hoodie není obyčejná mikina s kapucí. Jde o stylový kousek určený milovníkům vapingu – elektronických cigaret. Umožňuje nositeli kdykoliv a kdekoliv nepozorovaně inhalovat, aniž by zbytečně budil pozornost. To ale není zdaleka vše – součástí mikiny je i kapsa s všitým neoprenovým „koozie“, která udrží pivko či jiný nápoj v optimální teplotě.

[hana-code-insert name=’article‘ /]

Tailgater Pro je velmi stylový kousek vyrobený z nejlepších materiálů. Disponuje vape ready systémem – hadičkou, kterou snadno připojíte na jakoukoliv elektronickou cigaretu uloženou vně mikiny.

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

Velkou výhodou je, že dotyčný nemusí neustále vytahovat elektronickou cigaretu z kapsy – stačí si dát do úst nenápadně se tvářící „šňůrku“ od kapuce. Je to velmi pohodlné i praktické. Navíc nehrozí, že elektronickou cigaretu někde zapomene. A co se týče zmíněné kapsy na lahev s nápojem, její součástí je i guma s otvírákem. Tomu se zkrátka říká tactical street wear se vším všudy. Následující video hovoří za vše.

 

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Krása a móda,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky