Rozbijte botník, nebudete ho potřebovat. Tropic jsou univerzální tenisky do všech podmínek

Adam Valový
12. května 2018
2 minuty čtení

Chystáte se na dovolenou a přemýšlíte nad tím, kolik párů bot zabalit do cestovní tašky? Až se na trh dostanou tenisky Tropic, nebudete již žádnou další obuv potřebovat, protože nabízí výhody a vlastnosti několik dalších druhů bot. Podle nás způsobí malou revoluci v minimalistickém cestování. Ale vše pěkně popořádku.

V čem jsou tyto úžasné tenisky tak jedinečné? Nabízí výhody obuvi do vody, komfort sportovních bot, materiály typické pro pohorky a velkou porci stylu, kterou čekáte od obuvi, kterou chcete nosit každý den. Jistě uznáte, že zabalit si všechny jednotlivé páry bot znamená nutnost vyhradit si spoustu místa v kufru – díky teniskám Tropic je můžete nechat doma.

[hana-code-insert name=’article‘ /]

V teniskách se nemusíte dlouho odhodlávat k procházce ve vodě, neboť velmi rychle usychají. Takže můžete s pláže rovnou na oběd, do města, nebo na hory. Nemusíte si do nich brát ponožky, ale když tak učiníte, vaše nohy budou i tak perfektně dýchat – prodyšnost byla jednou z priorit tvůrců.

Tenisky jsou velmi lehké a jejich tvar se přizpůsobuje proporcím nohy nositele, takže poskytují nebývalé pohodlí. Lze je prát v pračce a jsou vyrobeny z materiálů, které nepochází z živočišné produkce. Zážitkem je již samotné nazouvání – boty se nasazují tak snadno, jak je to jen možné.

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

V současné době se bohužel tenisky nevyrábí, ale již za pár měsíců by je měli nabídnout první prodejci. A cena? Obuv prošpikovaná moderními materiály a inovativními technologiemi bude cenově dostupná – cena se bude pohybovat kolem 50 – 60 €.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Krása a móda,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky