Krása a móda

Rozbijte botník, nebudete ho potřebovat. Tropic jsou univerzální tenisky do všech podmínek

Chystáte se na dovolenou a přemýšlíte nad tím, kolik párů bot zabalit do cestovní tašky? Až se na trh dostanou tenisky Tropic, nebudete již žádnou další obuv potřebovat, protože nabízí výhody a vlastnosti několik dalších druhů bot. Podle nás způsobí malou revoluci v minimalistickém cestování. Ale vše pěkně popořádku.

V čem jsou tyto úžasné tenisky tak jedinečné? Nabízí výhody obuvi do vody, komfort sportovních bot, materiály typické pro pohorky a velkou porci stylu, kterou čekáte od obuvi, kterou chcete nosit každý den. Jistě uznáte, že zabalit si všechny jednotlivé páry bot znamená nutnost vyhradit si spoustu místa v kufru – díky teniskám Tropic je můžete nechat doma.

V teniskách se nemusíte dlouho odhodlávat k procházce ve vodě, neboť velmi rychle usychají. Takže můžete s pláže rovnou na oběd, do města, nebo na hory. Nemusíte si do nich brát ponožky, ale když tak učiníte, vaše nohy budou i tak perfektně dýchat – prodyšnost byla jednou z priorit tvůrců.

Tenisky jsou velmi lehké a jejich tvar se přizpůsobuje proporcím nohy nositele, takže poskytují nebývalé pohodlí. Lze je prát v pračce a jsou vyrobeny z materiálů, které nepochází z živočišné produkce. Zážitkem je již samotné nazouvání – boty se nasazují tak snadno, jak je to jen možné.

V současné době se bohužel tenisky nevyrábí, ale již za pár měsíců by je měli nabídnout první prodejci. A cena? Obuv prošpikovaná moderními materiály a inovativními technologiemi bude cenově dostupná – cena se bude pohybovat kolem 50 – 60 €.

Další články

Významné vůně vzpomínek a emocí

Jak docílit zdravých a krásných vlasů

Nejžhavější doplňky letošního léta

Jak se obléknout na různé typy plesů?

Detoxikace organizmu pomocí jílové koupele

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *