Jídlo a pochoutky

Opravdu HNUSNÉ sladkosti, které nechcete vyzkoušet

Téměř všichni je milujeme, a to i navzdory tomu, že nás zabíjí. Sladkosti jsou zkrátka neodolatelné a cukr způsobuje ještě větší závislost než kokain. Ale zdaleka ne všechny jsou tak dobré, abyste je chtěli vyzkoušet. Jsou výrobci, kteří se vydali jinou cestou a nabízí zákazníkům nedobré až nechutné produkty.

Ušní maz

Těžko říct, jak tahle sladkost chutná, ale opravdu byste si dali do úst něco, co vypadá jako ušní maz? Samozřejmě jde o velmi zábavnou záležitost, kterou děti milují. Dospělí už trochu méně.

Sladké strupy

Také v případě této sladkosti nejde ani tak o chuť, jako spíše o design. Na druhou stranu je následující scénář velmi vtipný… Sladký strup si přilepíte na ruku, zakryjete ho náplastí, kterou si následně ve společnosti přátel strhnete a pustíte se s chutí do strupu. Jaká bude jejich reakce?

Lízátko se škorpiónem

Mít škorpióna vytetovaného na paži je jedna věc, ale koupit si lízátko, ve kterém je nebohé stvoření uvězněno? Když dolížete sladkou vrstvu, můžete si pochutnat na opravdovém vysušeném škorpiónovi. Máte chuť?

Gorilí šušně

Jak asi chutná suché z nosu? Dopřejte si balíček gorilích šušní a dozvíte se to. Ve skutečnosti jsou to slazené sušené černé fazole. Ovšem údajně chutnají jako sladká hlína. Nic příjemného.

Durianové bonbóny

Durian je poměrně běžné asijské ovoce, ale u lidí, kteří ho neznají, může vyvolat pocit znechucení. Podle některých páchne jako prasečí lejno, terpentýn a cibule. V Singapuru si durian dokonce nemůžete vzít s sebou do MHD! Tak proč z něho někdo vyrábí cukrovinky? Asie je zkrátka tak trochu šílená.

Další články

Vino Barbaresco je výborné italské červené víno

Božský nápoj

Jaká vína jsou vhodná pro archivaci? Poradíme vám

Španělský olivový olej v sobě ukrývá spoustu zajímavých tajemství

Gril na kuřata snadno rozšíří vaši nabídku

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *