Příroda a zvířata

Podivné, ale krásné přátelství mezi psem a…

Přátelství může mít mnoho podob, nicméně některá spojení budí velkou pozornost a údiv. Třeba jako pes a sova. Mohli by být ti dva přátelé? Budete se divit, ale ano. Při pohledu na Inga (pes) a Poldiho (sova) je jasné, že svět ještě není tak úplně ztracený. Nejdříve však budete muset vstřebat to, co vlastně na snímcích uvidíte.

Od psa se čeká ledacos, ale aby se spřátelil s ptákem? A když už k němu sympatie projeví, jaká je šance, že budou vzájemné? Ale stalo se. Dvojice Ingo a Poldi jsou nedílnou součástí rodiny Tanji Brandt – německé profesionální zvířecí fotografky a umělkyně.

Ze snímků jde jasně vidět, že Ingo a Poldi jsou víc než jen rádi, když se mohou k sobě přitulit a trávit spolu čas. Vyzařuje z nich dokonalá harmonie – ještě více než v případě většiny lidí. Asi bychom si z nich měli vzít příklad.

A protože je Tanja zapálená do své profese, neváhá nažhavit fotoaparát vždy, když se jí naskytne vhodná příležitost. Což je zřejmě docela část a jistě si užívá spoustu zábavy. Výsledkem jsou unikátní fotografie, které se hned tak nevidí. Anebo jste snad něco podobného viděli? 

Další články

Proč vám psi sedají do klína?

Jak dlouho žije moucha?

Proč moje kočka všude čůrá?

Proč králíci dupou?

Proč Vám psi olizují nohy?

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *