Bydlení a styl

Připravte se na jaro. Pomůže vám dobrá galanterie

Jaro je tady co nevidět a nenechte se splést současným počasím. Pak přichází téměř ze dne na den a měli bychom být na něj připraveni. Jak na to?

Jinak se na jaro chystají majitelé zahrádek, jinak milovníci kol a cyklistiky. Každý z nás by si však měl na jaro připravit své bydlení. Jarní měsíce by nás měly nabíjet energií. Venku se rozsvítí sluníčko a po zimě dostáváme první blahodárné přirozené dávky vitaminu D. A přesto tradičně trpíme jarní únavou. Zkuste tomu zabránit i tím, že na jarní sezónu včas připravíte své bydlení.

Dekorace ještě z Vánoc, všude po bytě zimní motivy, příliš teplé povlečení a přikrývky – nic z toho nepomáhá k tomu, abychom se naladili na jaro. Není to jen o jarním úklidu. Jsou to i správné dekorace, díky kterým dokážeme přehodit výhybku.

Nečekejte na Velikonoce

Jaro u nás většinou začíná Velikonocemi. Ne samozřejmě pokud jde o datum v kalendáři. Ale díky dekoracím, které vytáhneme a vyměníme za ty zimní. Vyžeňte Moranu, tradiční symbol zimy, ze svých domovů letos dříve. Poohlédněte se po hezkých jarních dekoracích, pořiďte si rychlené cibuloviny a nechte je doma vykvést. Rozkvést může i vaše povlečení. Stačí si pořídit zdařilé jarní motivy z lehčího a pro jaro příjemného textilu.

Pustit se však máte příležitost i do různých kreativních projektů. Když se již v obchodech mohou nabízet velikonoční cukrovinky, proč si v galanterii nenakoupit vše na velikonoční tvoření? Zkuste letos třeba nešitý patchwork a ozdobte si pestrými látkami a různými prýmkami polystyrenová vajíčka. Galanterie je tím místem, kde se na tyto aktivity perfektně vybavíte.

Nezapomeňte ani děti

Sníh je nejspíš nalákal ven, ale dostaňte je na sluníčko i na jaře. Pomohou vám k tomu správně zvolené hračky. Menší děti ocení ty na pískoviště i různé drobné sportovní potřeby – mnohdy stačí švihadlo, či třeba guma z již zmíněné galanterie.

TIP: Ideální se je takto na jaro připravit na jednom místě. Online shop Mikaton.cz je nejen skvěle zásobená galanterie, ale taktéž místo, kde koupíte povlečení, dekorace i hračky pro děti.

Další články

Byty Vackov se rozrůstají, máte šanci najít si domov

Kam umístit infrapanely

Jak dodat svému domovu čistý a jasný vzhled na léto

Projekt Czech Fund – Rezidence Spojovací

Jak udržet váš domov v pohodlí a bezpečí

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *