Bydlení a styl

Připravte se na jaro. Pomůže vám dobrá galanterie

Jaro je tady co nevidět a nenechte se splést současným počasím. Pak přichází téměř ze dne na den a měli bychom být na něj připraveni. Jak na to?

Jinak se na jaro chystají majitelé zahrádek, jinak milovníci kol a cyklistiky. Každý z nás by si však měl na jaro připravit své bydlení. Jarní měsíce by nás měly nabíjet energií. Venku se rozsvítí sluníčko a po zimě dostáváme první blahodárné přirozené dávky vitaminu D. A přesto tradičně trpíme jarní únavou. Zkuste tomu zabránit i tím, že na jarní sezónu včas připravíte své bydlení.

Dekorace ještě z Vánoc, všude po bytě zimní motivy, příliš teplé povlečení a přikrývky – nic z toho nepomáhá k tomu, abychom se naladili na jaro. Není to jen o jarním úklidu. Jsou to i správné dekorace, díky kterým dokážeme přehodit výhybku.

Nečekejte na Velikonoce

Jaro u nás většinou začíná Velikonocemi. Ne samozřejmě pokud jde o datum v kalendáři. Ale díky dekoracím, které vytáhneme a vyměníme za ty zimní. Vyžeňte Moranu, tradiční symbol zimy, ze svých domovů letos dříve. Poohlédněte se po hezkých jarních dekoracích, pořiďte si rychlené cibuloviny a nechte je doma vykvést. Rozkvést může i vaše povlečení. Stačí si pořídit zdařilé jarní motivy z lehčího a pro jaro příjemného textilu.

Pustit se však máte příležitost i do různých kreativních projektů. Když se již v obchodech mohou nabízet velikonoční cukrovinky, proč si v galanterii nenakoupit vše na velikonoční tvoření? Zkuste letos třeba nešitý patchwork a ozdobte si pestrými látkami a různými prýmkami polystyrenová vajíčka. Galanterie je tím místem, kde se na tyto aktivity perfektně vybavíte.

Nezapomeňte ani děti

Sníh je nejspíš nalákal ven, ale dostaňte je na sluníčko i na jaře. Pomohou vám k tomu správně zvolené hračky. Menší děti ocení ty na pískoviště i různé drobné sportovní potřeby – mnohdy stačí švihadlo, či třeba guma z již zmíněné galanterie.

TIP: Ideální se je takto na jaro připravit na jednom místě. Online shop Mikaton.cz je nejen skvěle zásobená galanterie, ale taktéž místo, kde koupíte povlečení, dekorace i hračky pro děti.

Další články

Plot zběsile rychle

Každý nápoj vyžaduje jiný druh sklenice. Víte, kterou kdy použít?

Interiérové studio vám pomůže vytvořit snovou kuchyň na míru

Výhody bydlení ve vznikajícím rezidenčním projektu Vilapark Klamovka

Nemovitosti v dražbě jako příležitost levného bydlení

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.