Stylové gadgety

Revoluční budík, který vás probudí svěží vůní

Budík je bezesporu revoluční vynález. Kdyby neexistoval, většina lidí by nikdy nepřišla do práce včas – a dost možná proto patří mezi nejvíce nenáviděné věci. Ale to se brzy změní, protože se objevil budík nové generace – Sensorwake Trio. Kromě toho, že vyluzuje zvuk jako běžný budík, aktivuje i další dva smyly – zrak a čich. Ano, čtete správně, tento budík umí krásně vonět!

V případě Sensorwake Trio není jediný důvod k nenávisti. Představte si, jak ráno vstáváte do provoněné místnosti. Nebylo by takové vstávání mnohem lepší? Navíc dostanete na výběr z velmi bohaté nabídky vůní. Najdete v ní například vůni kávy, lesa, pláže, máty a mnoho dalších variant. Vůně lze samozřejmě měnit podle libosti – budík funguje na principu výměnných kapslí.

Tvůrci Sensorwake Trio sháněli peníze na Kickstarteru, kde se jim podařilo získat cílovou částku za pouhé 3 hodiny. Lidé byli z voňavého budíku nadšeni natolik, že během týdne přeplatili cílovou částku pětkrát. A co na něj říkáte vy? Také se nemůžete dočkat, až vás bude namísto nepříjemného pípání budit příjemná vůně?

Další články

Obecní drátový rozhlas ještě nevymizel

S robotickým vysavačem Xiaomi Roborock Sweep One S50 si usnadníte práci

Vybíráte první selfie tyč? Podívejte se, na co nesmíte zapomenout

Axent Wear: Rozkošná sluchátka s kočičíma ušima a LED osvětlením

Stůl pro smart maniaky: Má 42“ dotykový displej!

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *