Stylové gadgety

Revoluční budík, který vás probudí svěží vůní

Budík je bezesporu revoluční vynález. Kdyby neexistoval, většina lidí by nikdy nepřišla do práce včas – a dost možná proto patří mezi nejvíce nenáviděné věci. Ale to se brzy změní, protože se objevil budík nové generace – Sensorwake Trio. Kromě toho, že vyluzuje zvuk jako běžný budík, aktivuje i další dva smyly – zrak a čich. Ano, čtete správně, tento budík umí krásně vonět!

V případě Sensorwake Trio není jediný důvod k nenávisti. Představte si, jak ráno vstáváte do provoněné místnosti. Nebylo by takové vstávání mnohem lepší? Navíc dostanete na výběr z velmi bohaté nabídky vůní. Najdete v ní například vůni kávy, lesa, pláže, máty a mnoho dalších variant. Vůně lze samozřejmě měnit podle libosti – budík funguje na principu výměnných kapslí.

Tvůrci Sensorwake Trio sháněli peníze na Kickstarteru, kde se jim podařilo získat cílovou částku za pouhé 3 hodiny. Lidé byli z voňavého budíku nadšeni natolik, že během týdne přeplatili cílovou částku pětkrát. A co na něj říkáte vy? Také se nemůžete dočkat, až vás bude namísto nepříjemného pípání budit příjemná vůně?

Další články

Vybíráte první selfie tyč? Podívejte se, na co nesmíte zapomenout

Axent Wear: Rozkošná sluchátka s kočičíma ušima a LED osvětlením

Stůl pro smart maniaky: Má 42“ dotykový displej!

Couchlet: Revoluční USB nabíječka vám umožní nabíjet smartphone tam, kde to máte rádi

Velmi kompaktní běžecký pás vám doma překážet nebude

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *