Revoluční budík, který vás probudí svěží vůní

Lenka Němcová
20. června 2018
2 minuty čtení

Budík je bezesporu revoluční vynález. Kdyby neexistoval, většina lidí by nikdy nepřišla do práce včas – a dost možná proto patří mezi nejvíce nenáviděné věci. Ale to se brzy změní, protože se objevil budík nové generace – Sensorwake Trio. Kromě toho, že vyluzuje zvuk jako běžný budík, aktivuje i další dva smyly – zrak a čich. Ano, čtete správně, tento budík umí krásně vonět!

[hana-code-insert name=’article‘ /]

V případě Sensorwake Trio není jediný důvod k nenávisti. Představte si, jak ráno vstáváte do provoněné místnosti. Nebylo by takové vstávání mnohem lepší? Navíc dostanete na výběr z velmi bohaté nabídky vůní. Najdete v ní například vůni kávy, lesa, pláže, máty a mnoho dalších variant. Vůně lze samozřejmě měnit podle libosti – budík funguje na principu výměnných kapslí.

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

Tvůrci Sensorwake Trio sháněli peníze na Kickstarteru, kde se jim podařilo získat cílovou částku za pouhé 3 hodiny. Lidé byli z voňavého budíku nadšeni natolik, že během týdne přeplatili cílovou částku pětkrát. A co na něj říkáte vy? Také se nemůžete dočkat, až vás bude namísto nepříjemného pípání budit příjemná vůně?

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky