Rok 2018 a šperky, které právě letí

Lenka Němcová
12. září 2018
3 minuty čtení

Máte poslední dobou pocit, že fakt nic nestíháte? Nevíte, kam dřív skočit, práce máte nad hlavu, všem vašim kolegyním ve firmě přidali peníze, jen vám šéf přidal povinnosti. Dávno už jste přestala sledovat nejnovější módní trendy. V oblasti módy se přestáváte orientovat a tak nějak tušíte, že vám ujel vlak? Hlavu vzhůru, ještě zdaleka není vše ztraceno. Máme pro vás pár tipů na šperky, které právě letí. Udělejte si dostatek času sama na sebe, my vám poradíme, čím se rozmazlovat. Anebo ještě lépe: inspirujte se u nás a zbytek nechejte na svém partnerovi.

Ty jsi má, levandulová….

Kdo by neznal známý song skladatele Petra Hapky a textaře Michala Horáčka? A co má společného se šperky, které módní návrháři doporučují nosit v letošním roce? Samozřejmě fialovou barvu, která je symbolem duchovna. Představte si rozkvetlé lány těchto aromatických bylin, které rostou ve francouzské Provence a které jsou ozdobami této nezapomenutelné krajiny. Vsaďte na ametysty a budete i vy ozdobou každé společenské události. Pokud zrovna po ruce nemáte tento polodrahokam, plnohodnotnou náhradou vám může být také sytě červený rubín, růženín nebo modrý safír. V kombinaci s nestárnoucí m stř&i acute;brem nemají chybu!

Náušnice, které nelze přehlédnout

A už vůbec nelze přehlédnou ženu, která zvolí originální, byť možná i poněkud extravagantní visací náušnice. Mohou kombinovat nadčasovou krásu přírodních materiálů jako jsou kov a kůže, chybu ale rozhodně neuděláte, ani když vyzkoušíte náušnice zdobené třásněmi, perlou nebo drahými blýskavými kameny.

Čím budou delší a výraznější, tím více podtrhnou půvab štíhlých a elegantních linií vyzývavě odhalené ženské šíje. S těmito náušnicemi a s pomocí šarmantního úsměvu a s vlasy vyčesanými do nedbalého drdolu nebo do vysokého culíku pak okouzlíte každého muže, který se ocitne ve vaší blízkosti. Komu se líbí styl 80. let 20. století, může sáhnout po stříbrných či zlatých náušnicích ve tvaru asymetrických kruhů. I s nimi docílí podobného výsledku.

Ještě jsem nebyl in a už jsem retro…

Že byste se ráda vyhnula situaci, o níž zpívá Ondřej Ládek alias Xindl X a o které jsme se lehce zmínili v perexu? Není nic snazšího! Svůdná krása šperků, které nosily již naše babičky, je prověřená léty a nastal nejvyšší čas se k nim opět vrátit. Řeč je samozřejmě o brožích. Budou vám slušet na šátcích i šálách, nebojte se jimi ozdobit ani své kabáty či svetry a vyjímat se budou i na obuvi. Takové jsou brože. Stylové, vkusné, originální svým tvarem a hodnotné tím, kdo je nosil před vámi. Brože – to nejsou pouhé vzpomínky, to je budoucnost.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Krása a móda,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky