Auto/moto

V San Francisku měli tak trochu hodně luxusní MHD. Ale už nejezdí

Každodenní dojíždění do práce je pořádná otrava. Především pak ve větších městech, kde je velký problém najít prázdné sedátko v MHD. Podobné problémy řešili (a když na to přijde, tak stále řeší) také v San Francisco. Ačkoliv je velkoměsto proslulé hustou sítí veřejné dopravy, evidentně to nestačí. A tak dostávají prostor noví dopravci.

Vzhledem k tomu, že taxi je pro většinu obyvatel příliš drahá záležitost, přivítali nově otevřenou linku Leap s otevřenou náručí. Stalo se tak v roce 2013 a společnost Leap Transit spustila jedinečnou službu. Její autobusy nabízely luxusní interiér v podobě kavárenského prostředí. Nechyběly zásuvky pro nabíjení elektroniky a cestující si zároveň mohli vychutnat skvělou kávu či džus.
Autobusová linka Leap byla luxusní a okamžitě si získala stálou klientelu. Tak proč už kavárenské autobusy nejezdí? Majitelé společnosti se dostali do křížku s místními zákony. Podle úředníků neměli k provozování služby patřičnou licenci a zároveň upozornili na problémy s prokázáním platného pojištění a další záležitosti. Je to škoda, protože jejich busíky měly potenciál.


 

Další články

 Pamatujete na Lamborghini z filmu Vlk z Wall Street? V New Yorku se bude dražit

Na Aukru se prodala Gottova nadupaná audina

Proč je vyžadována ekologická likvidace vozidel?

Jak správně umýt auto?

Pravidla pro bezpečnou jízdu na motocyklu v zimě

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *