Současná kolekce hodinek Adidas má styl a nestojí majlant

Adam Valový
28. října 2014
1 minuta čtení

Blíží se Vánoce, což je pádný důvod k tomu, abychom vás začali zahrnovat tipy na stylové dárky. Pokud vám došla inspirace a hledáte pěkný, ale přesto cenově dostupný dárek pro muže, vsaďte na aktuální kolekci pánských hodinek Adidas. Legendární výrobce (nejen) sportovního oblečení má vždy něco, čím své fanoušky ohromí a to se týká i doplňků.

Pánské hodinky Adidas jsou k mání v mnoha designově různorodých modelech a věříme, že mezi nimi najdete ten „správný“. Chcete-li potěšit sportovce, vsaďte na ultramoderní „digitálky“, které zobrazují také tepovou frekvenci a fungují i jako tachometr. V současné kolekci pro rok 2014 samozřejmě nechybí ani modely „Adidas Originals“ s retro nádechem a spousta dalších super kousků. Nejsou drahé, ale přesto svému novému majiteli dobře poslouží. Hodinky Adidas jsou sázkou na jistotu.

Foto: adidas.com

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Krása a móda,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky