Auto/moto

Specializovaný servis návěsů, přívěsů i nákladních vozidel

V okamžiku, kdy se objeví závada na nákladním vozidle, potřebujete spolehlivý servis, který vám nabídne termín co nejdříve. Servis návěsů, přívěsů i nákladních vozidel je specifický, neprovádí ho běžné autoopravny, protože často nemají potřebné vybavení. Jestliže hledáte profesionály, kteří si s těmito velkými stroji poradí v Praze, nabízí se vám D1 nonstop trailer servis.

D1 nonstop trailer servis se specializuje na servis přívěsů, návěsů, kamionů a dalších nákladních automobilů.

Velká dílna s kvalifikovanými mechaniky

Servis návěsů a přívěsů má k dispozici velkou halu s rozlohou okolo 2 000 metrů čtverečních, ve které se nachází hned tři montážní kanály s celkovou délkou pohybující se okolo 180 metrů. O všechno se starají profesionálové, kteří zvládají bez problémů několik oprav najednou. I když se objeví náhlá závada, například se vám roztrhne plachta, servis je ochoten vám hned vypomoci, protože nabízí i pohotovostní služby.

Spousta firem si nemůže dovolit, aby jedno nákladní vozidlo vypadlo na delší dobu z provozu, protože tím unikají peníze a zakázky. D1 nonstop trailer servis se proto snaží vyhovět zákazníkům v co nejkratším čase.

Samozřejmostí jsou kvalitní náhradní díly

V případě mnoha závad je nezbytné použít i náhradní díly, protože některé součástky se opotřebují, v důsledku čehož jsou pak vozidla nepojízdná. D1 nonstop trailer servis používá výhradně kvalitní náhradní dílyOpravy nákladních vozidel jsou tedy na špičkové úrovni. Servis disponuje válcovou zkušebnou brzd CARTEC, diagnostikou WABCO-WÜRTH a zajistí vám opravy brzd, vzduchových soustav a podobně.

Stačí tedy zavolat a domluvit se na termínu. Pohotovostní služby jsou nonstop, jinak bývá otevírací doba servisu od pondělí do pátku od 7:00 do 19:00 hodin, v sobotu do 14:30 hodin.

Další články

Pronájem dodávky v Praze vás přestěhuje i zásobí váš obchod

Jak přepravit kola na dovolenou? S kvalitním nosičem na tažné zařízení to není problém

Řešíte problém s turbodmychadlem? Přečtěte si, jak na ně vyzrát levně a rychle

Potřebujete nákladní vůz? Přečtěte si, v čem je lepší starší než nový

Ochranná deka pro psa patří do každého automobilu – a nemusí vyjít draze

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *