Stylové gadgety

Stůl pro smart maniaky: Má 42“ dotykový displej!

Milujete moderní technologie a zároveň se pohlížíte po novém konferenčním stolku? V případě hi-tech systému The Tabata nemůžete šlápnout vedle. Jedná se o velmi stylový stolek s 42“ Full HD dotykovým displejem a OS Windows 8.1. Disponuje WiFi i Bluetooth a okamžitě se stane novým srdcem vašeho digitálního obývacího pokoje.

Když je chytrý stolek The Tabata vypnutý, vypadá „pouze“ jako stylový kus nábytku. Ve skutečnosti jde o vysoce výkonný hardware, který předčí nejlepší tablety na trhu. Samozřejmě na něm můžete provádět vše, na co jste u konferenčního stolku zvyklí, tedy pokládat na něj skleničky, talíře, šálky či tácky, aniž byste se museli bát, že se displej poškodí.

Stůl s integrovaným tabletem pohání nejnovější generace procesorů do Intelu, takže o výkon není nouze. Popravdě je rychlejší než všechny současné tablety! A protože může snadno komunikovat se smartphonem, tabletem, chytrou televizí a dalšími systémy, je nadmíru jasné, že má dostatečné ambice na to stát se středobodem domácnosti. Ostatně posuďte sami, následující video je dostatečně výmluvné.

https://www.youtube.com/watch?v=1dAHF3Nxe6g

Další články

Vybíráte první selfie tyč? Podívejte se, na co nesmíte zapomenout

Axent Wear: Rozkošná sluchátka s kočičíma ušima a LED osvětlením

Revoluční budík, který vás probudí svěží vůní

Couchlet: Revoluční USB nabíječka vám umožní nabíjet smartphone tam, kde to máte rádi

Velmi kompaktní běžecký pás vám doma překážet nebude

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *