Stylové gadgety

Stůl pro smart maniaky: Má 42“ dotykový displej!

Milujete moderní technologie a zároveň se pohlížíte po novém konferenčním stolku? V případě hi-tech systému The Tabata nemůžete šlápnout vedle. Jedná se o velmi stylový stolek s 42“ Full HD dotykovým displejem a OS Windows 8.1. Disponuje WiFi i Bluetooth a okamžitě se stane novým srdcem vašeho digitálního obývacího pokoje.

Když je chytrý stolek The Tabata vypnutý, vypadá „pouze“ jako stylový kus nábytku. Ve skutečnosti jde o vysoce výkonný hardware, který předčí nejlepší tablety na trhu. Samozřejmě na něm můžete provádět vše, na co jste u konferenčního stolku zvyklí, tedy pokládat na něj skleničky, talíře, šálky či tácky, aniž byste se museli bát, že se displej poškodí.

Stůl s integrovaným tabletem pohání nejnovější generace procesorů do Intelu, takže o výkon není nouze. Popravdě je rychlejší než všechny současné tablety! A protože může snadno komunikovat se smartphonem, tabletem, chytrou televizí a dalšími systémy, je nadmíru jasné, že má dostatečné ambice na to stát se středobodem domácnosti. Ostatně posuďte sami, následující video je dostatečně výmluvné.

Další články

Obecní drátový rozhlas ještě nevymizel

S robotickým vysavačem Xiaomi Roborock Sweep One S50 si usnadníte práci

Vybíráte první selfie tyč? Podívejte se, na co nesmíte zapomenout

Axent Wear: Rozkošná sluchátka s kočičíma ušima a LED osvětlením

Revoluční budík, který vás probudí svěží vůní

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *