Stylové gadgety

Vybíráte první selfie tyč? Podívejte se, na co nesmíte zapomenout

Pokud se v následujících týdnech chystáte na dovolenou v horách, odkud si chcete odnést vskutku panoramatické snímky, přibalte si do cestovní tašky ještě selfie tyč. Právě s danou pomůckou zachytíte ojedinělé fotky vás samotných, na nichž se v pozadí budou vyjímat majestátní hory.

Obrovskou výhodou je, že selfie tyč teleskopicky natáhnete, a to klidně až na jeden metr, a tím pádem se zvětší prostor, jenž dokáže kamera smartphonu zachytit. Bez problémů tak vyfotíte třeba i partu lidí.

Podle čeho selfie tyč vybírat?

Pravděpodobně ani netušíte, že co selfie tyč, to jiné parametry, které by vás měly zajímat ještě před nákupem. V první řadě si zjistěte, zda je mobilní příslušenství kompatibilní s vaším smartphonem. Jestliže máte iPhone anebo vlajkovou loď od Samsungu, máte jistotu, že s těmito modely jsou kompatibilní takřka všechny selfie tyče nabízené na trhu. U značek jako Huawei, Sony, HTC a Xiaomi je výběr zúžený.

Způsoby připojení a spárování

Dále byste se měli zajímat o připojení a způsoby spárování s mobilním telefonem. V současné době existuje připojení kabelem anebo skrze bezdrátovou technologii Bluetooth.

Záleží pouze na vás, která z nabízených možností vám vyhovuje. Především u Bluetooth varianty však dbejte na už zmíněnou kompatibilitu.

Konstrukce a rukojeť selfie tyče

V neposlední řadě doporučujeme nepodcenit kvalitu konstrukce a rukojeti. Pokud byste sáhli po levné selfie tyči z nekvalitních materiálů, mohlo by se stát, že se vám začne přístroj během focení hýbat, a tím pádem by byla výsledná fotografie rozmazaná, což asi není váš cíl.

Stejně tak se zajímejte o uchycení smartphonu. Jestliže se totiž budete fotit na nějakých extrémních místech v horách, mohlo by se stát, že by vám telefon z držáku vypadl a už byste ho nezachránili.

Další články

Axent Wear: Rozkošná sluchátka s kočičíma ušima a LED osvětlením

Stůl pro smart maniaky: Má 42“ dotykový displej!

Revoluční budík, který vás probudí svěží vůní

Couchlet: Revoluční USB nabíječka vám umožní nabíjet smartphone tam, kde to máte rádi

Velmi kompaktní běžecký pás vám doma překážet nebude

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *