9 × naprosto boží pánské plavky. Chcete být u vody NEPŘEHLÉDNUTELNÍ?

Adam Valový
9. května 2018
3 minuty čtení

Léto se blíží mílovými kroky a ti nejotužilejší se již u vody dávno válí. A jak jste na tom vy? Pokud se chystáte oprášit plavky a při první příležitosti někam vyrazit, máme pro vás super tip. Staré plavky nechte ve skříni, darujte je mladšímu sourozenci, nebo se jich nějakým způsobem zbavte. Proč byste to měli udělat? Důvod je prostý – uvolníte si místo pro nový model z následující kolekce. Pokud máte smysl pro humor a vytříbený vkus, neodoláte. Pánské plavky z e-shopu Dedoles jsou sice dražší, ale zato kvalitní a naprosto vychytané!

Socha Davida

Díky tomuto modelu můžete být alespoň trochu na Adama (nebo spíše na Davida?) i tam, kde není nudismus povolen. Za nás jsou plavky se sochou Davida nejvtipnějším kouskem z kolekce!

Temná strana měsíce

Jak to vypadá na temné straně měsíce? Pravděpodobně tak, jako na těchto plavkách. Velmi stylový model s povedenou grafikou.

Kočka ve skafandru

Znáte něco zábavnějšího než kočičího astronauta (počkat – nebo je to potápěč)? Další vtipný model z kolekce je jasnou volbou nejen pro milovníky chlupatých mazlíčků.

Mary Jane

Pokud si rádi zarelaxujete pod vlivem tetrahydrocannabinolu, neměli byste vyrazit na pláž bez těchto plavek. Ať ostatní vědí, odkud vítr vane!

California

Ikonická dodávka VW, surf, vlny a nostalgie. Takové jsou trenky California.

Barevná geometrie

Ačkoliv nenese žádný vtipný motiv, barevná geometrie vypadá dost dobře. Preferujete-li barevnou módu, budou se vám tyto plavky líbit.

Tygří klec

Velmi zdařile vyobrazený kontrast mezi tygrem v zajetí a na svobodě. Plavky jsou zajímavé nejen motivem, ale také kontrastními barvami.

Doge Akita

Máte rádi plemeno akita inu? Ať už jste majitelem tohoto krásného psa, nebo jen fanouškem filmu Hačiko, tyto plavky musíte mít!

Tropická džungle

Na závěr jsme si nechali hodně šílený kousek. Což takhle se obléct do plavek s motivem tropické džungle? Proč ne, protože kde jinde nosit extravagantní módu než u vody?

Všechny zobrazené pánské plavky seženete na dedoles.cz. Momentálně jsou ve slevě a další slevu získáte, když se přihlásíte k odběru novinek. Pokud rádi nosíte módu, kterou na sobě nemá každý druhý, budou se vám líbit i ostatní hadříky.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Krása a móda,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky