AIS EURELO přestěhuje stroje z jednoho konce světa na druhý

Lenka Němcová
25. listopadu 2022
2 minuty čtení

AIS EURELO přestěhuje stroje z jednoho konce světa na druhý

Pokud se vaše společnost rozšiřuje i do zahraničí, kam potřebujete přestěhovat některé výrobní stroje, neobejdete se bez profesionála na logistická řešení. Přesně takové služby vám dokáže poskytnout společnost AIS EURELO, který disponuje vhodným vozovým parkem i letitými zkušenostmi v této oblasti. Specializuje se na mezinárodní stěhování strojů a dalších těžkých břemen.

 

V podstatě nezáleží na tom, jestli se jedná o jeden stroj, nebo rovnou celou výrobní halu, protože v tomto ohledu se stane vaším partnerem AIS EURELO, jehož přesun strojního zařízení vůbec nerozhodí. Zajistí demontáž, poté i odbornou montáž, stejně tak se postará o vyřízení potřebných dokumentů a povoleních.

Služby sestavené na klíč

Vzhledem k tomu, že stěhování strojů je náročné nejen logisticky, ale i administrativně, je potřeba připravit projekt na klíč. Bohužel, neexistuje univerzální postup, který by se mohl aplikovat na každé stěhování. Společnost vám přidělí projektového manažera, jenž vám bude k dispozici po celou dobu stěhování, a tím pádem je za všechny kroky zodpovědný. Konzultovat s ním můžete všechno.

Projektový manažer prvně zjistí, jak velký je rozsah vámi objednané zakázky, podle čehož připraví časový harmonogram, vyhotoví dokumentaci BOZP a zajistí případné certifikace zařízení. Vzhledem k tomu, že v zahraničí požadují dokumenty v cizím jazyku, projektový manažer si nechá vyhotovit všechny dokumenty i v příslušných jazycích. Vy se tak zkrátka nemusíte ničemu věnovat. Přijdete k hotovému.

Nemáte stroje kde uskladnit? Žádný problém

Už jste dali výpověď ve stávajících prostorách, ovšem nové ještě nejsou plnohodnotně přichystány, aby se do nich mohly nastěhovat další stroje? AIS EURELO má vlastní prostory, kam se mohou stroje dočasně umístit, a potom se dokončí proces stěhování. Odborný pracovník se postará o všechno od vyložení, zapojení, seřízení a odevzdání strojů.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  17. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky