Hodinky Festina a Hugo Boss

Adam Valový
7. listopadu 2014
2 minuty čtení

Festina

Z původního motta „Festina Lente“ („Spěchej pomalu“), který tehdy zdobil nesčetné nástěnné kyvadlové hodiny, se zrodil, takříkajíc přes noc, nový název značky. Hodinky Festina učinily v 80. letech 20. století krok do nové éry quartzových hodinek. Za tento růst vděčí obchodníku M. Rodriguezovi, který značku Festina přebral od švýcarské zakladatelské rodiny a dopomohl jí tak stát se jednou z celosvětově významných značek.

Hugo Boss

Hugo Boss je společnost založená v 70. letech 20. století a původně se pod touto značkou vyráběly pouze pánské luxusní obleky určené úspěšným obchodníkům. Postupem času se k oblekům přidalo  kvalitní módní či sportovní oblečení a doplňky včetně luxusních hodinek. Hugo Boss, to je inovace, kreativita a fascinace. Nabízí hodinky v elegantním designu a špičkové kvalitě. Všechny modely jsou vyvinuty v úzké spolupráci s věhlasnými švýcarskými hodinářskými designéry za použití pouze těch nejlepších materiálů. Všechny hodinky Hugo Boss jsou vybaveny švýcarskými strojky, které garantují vysokou preciznost a spolehlivost. Módní značku Hugo Boss reprezentují nejen hodinky, ale také parfémy. Hodinky Hugo Boss nabízí eleganci a vkus. Hodinky jsou pečlivě zpracovány a elegantně sedí na ruce. Švýcarské strojky jsou osazeny v hodinkách a zaručují přesný čas. Značka Hugo Boss se proslavila především oblečením a parfémy. Značka je rozdělena na Boss Orange pánskou konfekci, Boss Selection kvalitní výběrová móda pro pány zaměřená na design. A také sportovně orientovaná značka Boss Green, která je zaměřená na golf. Hugo Boss hodinky jsou elegantním doplňkem a zaručují prestiž.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Krása a móda,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky