Konečně pořádný létající drak, o kterém sní každé dítě (i tatínek)

Adam Valový
4. června 2018
2 minuty čtení

Pouštění draků je skvělá zábava pro celou rodinu, ovšem předpokladem je vlastnictví draka, na kterého je radost pohledět. Pokud si chcete příští podzim opravdu užít, pak byste na létající hračce neměli šetřit – rozbijte prasátko a udělejte radost dětem. Protože až uvidí polyesterového draka s rozpětím křídel o délce tří metrů, spadne jim čelist!

[hana-code-insert name=’article‘ /]

Drak je skutečné monstrum budící všeobecný respekt. Ovládání přitom není příliš složité (určitý cvik vyžaduje) a provázků se může bez problémů ujmout i školák. Z hlediska designu není tomuto drakovi nic moc co vytknout. Jediným „nedostatkem“ je cena. Dáte za něj bezmála tři tisíce korun.

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

Bohužel jsme ho u žádného českého prodejce nenašli, což je tak trochu škoda, protože e-shop hammacher.com zasílá zboží jen v rámci USA a Kanady. Ale třeba budete mít štěstí a někde na něj narazíte. Jestli ano, nezapomeňte nám dát vědět!

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Zábava,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky