Naprosto boží trička pro páry – dejte ostatním najevo, koho máte po svém boku!

Adam Valový
8. června 2018
1 minuta čtení

V minulosti jsme vám již pár tipů na trička pro páry přinesli, ale na každému se chce objednávat ze zahraničního e-shopu. A protože jsme našli opravdu povedené módní kousky i u jednoho z tuzemských prodejců, nemohli jsme si je nechat pro sebe!

V e-shopu ForQueen.cz seženete originální módu a nechybí ani populární trička pro páry. Není správný čas ukázat okolí, že jste zaláskovaní? Vydejte se do ulic ve vtipných a designově povedených tričkách a dejte ostatním najevo, že to se svou láskou myslíte vážně.

A pozor, v nabídce triček pro páry si najdou to své i nejlepší kamarádky. Potisků je víc než dost a rozhodně se vám vyplatí, když obětujete trochu času a projdete si je všechny. Kromě triček jsou k mání také skvělé mikiny. Ceny nejsou nijak závratné a jednou za čas byste šatník doplnit měli!

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Krása a móda,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky