Stylová peněženka, která vypadá jako kniha kouzel

Adam Valový
3. června 2018
2 minuty čtení

Ať už věříte na kouzla, nebo ne, musíte uznat, že jste byli již mnohokrát očarováni dobrou knihou. Čtení je magická aktivita, která nás transportuje do jiných dimenzí a časoprostoru. Díky knihám se můžeme dostat do neznámých prostředí a žít životy z pohledu jiných lidí. V podstatě slouží jako brány do jiných světů…

[hana-code-insert name=’article‘ /]

Když máte s sebou dobrou knížku, jste bohatší, než si připouštíte. Ale co teprve s touto „knihou“? Ve skutečnosti jde o stylovou peněženku, která vypadá jako kniha kouzel. Díky ní můžete mít veškeré své bohatství vždy při sobě doslova. Obsahuje průhlednou přihrádku na občanku, 14 dalších přihrádek na karty, uzavíratelnou sekci na účtenky a samozřejmě dostatek místa na mince a bankovky.

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

Nám se tento nevědní doplněk líbí. Peněženka má skvělý design, je praktická a není drahá. Na ThinkGeek.com ji najdete za necelých 30 USD. Problém je, že s poštovným vás vyjde na jednou tolik.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Krása a móda,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky