Stylové gadgety

Neskutečně stylový stůl na motivy legendární videohry od ATARI

Na něco takového čekal každý, kdo si pamatuje na doby, kdy mezi automatovými hrami kralovala jednoduchá 2D hra Pong od Atari. Psal se rok 1972 a počítačové hry byly v plenkách. Zároveň byly neuvěřitelně zábavné, a to i navzdory velmi prostému konceptu. Pong se navždy zapsal do srdcí hráčů a nyní si ho můžete zahrát ve zbrusu novém kabátku. Je libo nový stůl do obývacího pokoje? Máte ho mít a rozhodně vás nebude nudit.

O co jde? ATARI Pong Coffee Table je velmi originální kousek, který nemá obdoby. Na první pohled budí dojem mimořádného interiérového doplňku a kromě oku lahodícímu minimalistickému designu nabízí superzábavnou hru. Samozřejmě jde o starý známý Pong – už vidíme ty rodinné turnaje!

Hypermoderní stolek disponuje technologií Bluetooth a můžete ve hře nastavit libovolný soundtrack přímo přes svůj smartphone. Displej s LED hodinami a skóre příjemně osvětluje místnost a přes USB si kdykoliv dobijete mobil. A až vás hraní přestane bavit, schováte ovládací panely a položíte si na stůl hrníčky s kávou.

A na kolik vás stůl od ATARI vyjde? Připravte si na něj lehce přes 72 tis. Kč. (3 300 USD).

Další články

Obecní drátový rozhlas ještě nevymizel

S robotickým vysavačem Xiaomi Roborock Sweep One S50 si usnadníte práci

Vybíráte první selfie tyč? Podívejte se, na co nesmíte zapomenout

Axent Wear: Rozkošná sluchátka s kočičíma ušima a LED osvětlením

Stůl pro smart maniaky: Má 42“ dotykový displej!

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *