Neskutečně stylový stůl na motivy legendární videohry od ATARI

Adam Valový
12. června 2018
2 minuty čtení

Na něco takového čekal každý, kdo si pamatuje na doby, kdy mezi automatovými hrami kralovala jednoduchá 2D hra Pong od Atari. Psal se rok 1972 a počítačové hry byly v plenkách. Zároveň byly neuvěřitelně zábavné, a to i navzdory velmi prostému konceptu. Pong se navždy zapsal do srdcí hráčů a nyní si ho můžete zahrát ve zbrusu novém kabátku. Je libo nový stůl do obývacího pokoje? Máte ho mít a rozhodně vás nebude nudit.

O co jde? ATARI Pong Coffee Table je velmi originální kousek, který nemá obdoby. Na první pohled budí dojem mimořádného interiérového doplňku a kromě oku lahodícímu minimalistickému designu nabízí superzábavnou hru. Samozřejmě jde o starý známý Pong – už vidíme ty rodinné turnaje!

[hana-code-insert name=’article‘ /]

Hypermoderní stolek disponuje technologií Bluetooth a můžete ve hře nastavit libovolný soundtrack přímo přes svůj smartphone. Displej s LED hodinami a skóre příjemně osvětluje místnost a přes USB si kdykoliv dobijete mobil. A až vás hraní přestane bavit, schováte ovládací panely a položíte si na stůl hrníčky s kávou.

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

A na kolik vás stůl od ATARI vyjde? Připravte si na něj lehce přes 72 tis. Kč. (3 300 USD).

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky