Nový akční trhák The Beekeeper s Jasonem Stathamem: Pomsta drsného včelaře

Adam Valový
7. října 2023
3 minuty čtení

Pokud patříte mezi fanoušky akčního žánru a milujete, když Jason Statham drtí každého, kdo se mu připlete do cesty, pak pro vás máme dobrou zprávu. Nový film režiséra Davida Ayera s názvem The Beekeeper je na cestě a již můžete shlédnout první záběry z oficiálního traileru, který vám nabídne malou ochutnávku toho, co můžete od tohoto akčního blockbusteru očekávat.

Příběh se bude točit kolem chápka, který kdysi býval členem tajné organizace známé jako Beekeepers (Včelaři). Nyní však žije klidným životem jako skutečný včelař a pečuje o úly jisté starší dámy, s níž si vytvořil těsné přátelství. Nicméně život není zrovna růžový a tato starší dáma padne za oběť phishingovému podvodu a ztratí vše, co má. To ji tak hluboce zasáhne, že se rozhodne spáchat sebevraždu. Tato tragická událost přiměje našeho včelaře k pomstě.

A tak se vydává na nebezpečnou misi do centra společnosti, která je tímto podvodem stojí, a to s jediným cílem – vyhodit ji do povětří. A podle toho, co lze spatřit v traileru, je patrné, že ani „v důchodu“ včelař nepřišel o své bojové schopnosti. Disponuje šílenou silou, se kterou se jeho nepřátelé nemohou rovnat.

Nicméně brzy poté včelař brzy zjistí, že za phisingovou společností stojí ještě horší protivníci, kteří se nebojí použít sílu k ochraně svých tajemství. Musí se proto postavit armádám ozbrojenců, kteří mají jediný cíl – eliminovat včelaře. Ale nenechte se zmást – Jason Statham nedá svou kůži lacino. Trailer naznačuje, že se bude jednat o adrenalinovou akční jízdu s výjimečným obsazením a zábavnými scénami, které známe z filmů jako Kurýr.

Režie filmu The Beekeeper byla svěřena Davidu Ayerovi, který stojí za úspěšnými filmy jako Králové ulice (2008), Železná srdce (2014) a Sebevražedný oddíl (2016). Scénář napsal Kurt Wimmer, který má na kontě snímky jako Equilibrium a Expend4bles: Postr4datelní.

Ve filmu uvidíme také další talentované herce včetně Joshe Hutchersona, Jeremyho Ironse, Emmy Raver-Lampman, Bobbyho Naderiho a Dereka Siowa.

Premiéra The Beekeeper připadá na 12. ledna 2024, a počítá se s tím, že se v českých kinech objeví ještě o den dřív. Připravte se tedy na vzrušující akční podívanou a sledujte Jasona Stathama jako nepřemožitelného včelaře.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Filmy a seriály,

Poslední aktualizace:  7. října 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky