Bydlení a styl

Opravdu vychytaný nábytek z písmen

„Decor Type“ neboli dekorativní písmena, to je unikátní projekt, za kterým stojí italský designér Claudio Scoto. Nemusíme zdůrazňovat, že se inspiroval abecedou, kterou promítl do své nové kolekce nábytku. Využil nejběžnější typy písma jako Myriad, Garamond, Impact a Arial a jednotlivá písmenka přetvořil v kolekci židlí, knihoven, stolečků, stolů, pohovek a jiných kousků.

Každý jednotlivý model nábytku vychází z alfabetického znaku a vypadá opravdu cool. Pokud jste nekonvenční typ, který vítá každou příjemnou změnu, zřejmě se vám bude Scotova kolekce zamlouvat. Písmena dodají interiéru šmrnc a v případě knihovny složené z písmen R E A D (angl. číst) jsou opravdu vtipné. Nezapomeňte si prohlédnout celou fotogalerii!

Foto: Claudio Scotto

Další články

Byty Vackov se rozrůstají, máte šanci najít si domov

Kam umístit infrapanely

Jak dodat svému domovu čistý a jasný vzhled na léto

Projekt Czech Fund – Rezidence Spojovací

Jak udržet váš domov v pohodlí a bezpečí

Další články

1 komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Nábytek vypadá zajímavě. Když se to někomu líbí, tak proč ne. Nám by se ale do interiéru nehodil. Spíš bych si ho dokázala představit v nějaké velké kanceláři. My jsme sehnali nábytek do celého bytu z https://www.hmnabytek.cz/ . Chtěla jsem koupit vše na jednom místě, abych měla v nakupování větší přehled.