Bydlení a styl

Opravdu vychytaný nábytek z písmen

„Decor Type“ neboli dekorativní písmena, to je unikátní projekt, za kterým stojí italský designér Claudio Scoto. Nemusíme zdůrazňovat, že se inspiroval abecedou, kterou promítl do své nové kolekce nábytku. Využil nejběžnější typy písma jako Myriad, Garamond, Impact a Arial a jednotlivá písmenka přetvořil v kolekci židlí, knihoven, stolečků, stolů, pohovek a jiných kousků.

Každý jednotlivý model nábytku vychází z alfabetického znaku a vypadá opravdu cool. Pokud jste nekonvenční typ, který vítá každou příjemnou změnu, zřejmě se vám bude Scotova kolekce zamlouvat. Písmena dodají interiéru šmrnc a v případě knihovny složené z písmen R E A D (angl. číst) jsou opravdu vtipné. Nezapomeňte si prohlédnout celou fotogalerii!

Foto: Claudio Scotto

Další články

Přiveďte do svého interiéru sofistikovanost díky designovým závěsným svítidlům

Vánoční inspirace pro ty nejkrásnější svátky

Kvalitní truhlářství vám splní každé vaše přání

Kanalizace je jedním z nejdůležitějších vynálezů moderní civilizace. Co dělat, když se rozbije?

Plot zběsile rychle

Další články

1 komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Nábytek vypadá zajímavě. Když se to někomu líbí, tak proč ne. Nám by se ale do interiéru nehodil. Spíš bych si ho dokázala představit v nějaké velké kanceláři. My jsme sehnali nábytek do celého bytu z https://www.hmnabytek.cz/ . Chtěla jsem koupit vše na jednom místě, abych měla v nakupování větší přehled.