Filmy

Creed 4 bude. A opět v režii Michaela B. Jordana

Letos na jaře fanoušky filmů s boxerskou tématikou potěšil třetí díl filmové série Creed, která je spin-offem klasické ságy Rocky s ikonickým Sylvesterem Stallonem. Film sleduje příběh Adonise Creeda v podání talentovaného Michaela B. Jordana a z hlediska úspěšnosti u příznivců ságy překonal očekávání a zároveň zaznamenal impozantní finanční úspěch – z původních 75 milionů dolarů rozpočtu utržil ohromujících 275,3 milionu.

Skvělá zpráva je, že producent Irwin Winkler nedávno potvrdil, že se na čtvrtém dílu již usilovně pracuje. A jak jinak, než opět s Jordanem v hlavní roli. Třetí díl byl pro něj vstupem do režijního světa a podle Winklera se můžeme těšit na velmi poutavý příběh v čtvrtém díle. I když se tvorba na chvíli zkomplikovala kvůli stávkám herců a scenáristů, nyní vše šlape jako na drátkách. Projekt je však stále v rané fázi výroby a předprodukce by měla začít až za rok.

Tohle bohužel není oficiální, ale jen povedený fanouškovský trailer.

První díl nás přivedl k Rockyho roli trenéra Adonise Johnsona, syna jeho tehdejšího soupeře Apolla Creeda. Druhý díl se nesl v duchu epického souboje Adonise s Ivanem Dragem, ruským boxerem zodpovědným za smrt jeho otce. Třetí díl se zaměřil na Adonisův konflikt s Damianem, jeho starým přítelem, a získal nejen diváckou přízeň, ale i uznání od kritiků. O čem bude ten další? Zápletka zatím bohužel nebyla ani naznačena.

Co je však zajímavé, jsou plány Amazonu. Ten se chystsá rozšířit Creed univerzum – kromě čtvrtého dílu jsou v plánu i další spin-offy, které rozvinou příběhový svět. Jeden se zaměří na Creedovu dceru Amaru, zatímco jiný se může objevit v podobě anime. Jde vidět, že gigant kuje železo, dokud je žhavé. Respektive značku Rocky/Creed, dokud dobře vydělává.

Datum vydání čtvrtého dílu snímku Creed zatím není známo, ale předpokládá se, že by se mohl objevit kolem roku 2026, tedy pokud předprodukce začne za rok. Fanoušci tak mají dostatek času na to, aby se zásobili popcornem a připravili se na další dechberoucí chvilky v ringu i mimo něj s Adonisem Creedem.

Další články

Godzilla x Kong: Nové imperium – trailer je konečně tady!

Já, legenda 2: Nová kapitola postapokalyptického dobrodružství s Will Smithem a Michaelem B. Jordanem

T.I.M.: Sci-fi o tom, když je robot stane posedlým svou tvůrkyní

Furiosa: Sága Šíleného Maxe – Návrat do fenomenálního apokalyptického světa

Upír v rodině: Netflix rozjasní Štědrý den brazilskou komedií

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *