Filmy

Disney Princess: The Castle Quest – trailer k novému LEGO snímku nabitého princeznami

Nové dobrodružství z ikonického legového světa právě začíná – byl zveřejněn oficiální trailer a klíčové obrázky k novému počinu LEGO® Disney Princess: The Castle Quest. Zcela nový animovaný speciál od Disney Princess a LEGO Group bude mít premiéru 18. srpna na Disney+, čímž předznamená oslavy Světového týdne princezen.

O čem LEGO příběh o princeznách bude?

Tiana, Moana, Sněhurka, Rapunzel a Ariel se vydávají na dobrodružnou cestu, když jsou každá z nich nečekaně přenesena na tajemný hrad. Krátce po příjezdu však zjistí, že Gaston zosnoval ďábelský plán, jak ovládnout všechna jejich království! Princezny musí spolupracovat, aby vyřešily úkoly ukryté hluboko ve zdech hradu a pokusily se zachránit svá království před Gastonem. Zvítězí odvaha, rychlé uvažování a týmová spolupráce?

Které slavné osobnosti postavičky nadabují?

V LEGO Disney Princess zazní hlasy od Jodi Benson (Ariel z Malé mořská víly), Auli’i Cravalho (Moana), Mandy Moore (Rapunzel z Na vlásku), Anika Noni Rose (Tiana z Princezna a žabák) a Katie Von Till (Sněhurka). Na seznamu dalších hvězd jsou například Richard White (Gaston z Kráska a zvíře), Joanne Worley (Garderobiérka z Kráska a zvíře), Corey Burton (Kouzelné zrcadlo) a Jim Cummings (Král Triton).

Režírování se ujal Michael D. Black a produkce Robert Fewkes, Pamela J. Keller, Joshua R. Wexler a Sanjee Gupta.

Filmu sekundují nové stavebnice

Diváci mají také možnost nakupovat kolekci LEGO Disney Princess Ultimate Adventure Castle, která se ve speciálu také objeví, a to na stránkách shopDisney.com a v prodejnách po celém světě.

Začátkem tohoto měsíce společnost Disney zahájila oslavy „Zázraku princezen“, které jsou součástí probíhajících oslav 100 let společnosti Disney. Oslavy značky Disney Princess vyvrcholí návratem Světového týdne princezen (20.-26. srpna),který zdůrazní vliv postaviček Disney Princess.

Další články

Uprostřed ničeho: Klaustrofobický thriller, který by se mohl stát skutečností

Ďábelské alibi: Netflix odkryje jeden z nejzáhadnějších soudních procesů v historii

Toxickému mstitel se vrací v remaku: Blýskne se v něm „hobbit“ Elijah Wood

Zdrojový kód: Na Netflix míří nejlepší sci-fi posledních let!

Do kin se valí nová skvělá sci-fi: Stvořitel vám možná vyrazí dech

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *