Filmy

Island Escape: Trailer očekávaného hororového snímku nabitého monstry

Jedním z očekávaných hororových vrcholů tohoto léta je bezpochyby novinka, která měla premiéru 8. srpna a slibuje divákům napínavou jízdu do světa záhad, časových děr a strhujících hrůz. Island Escape režírovaný Bruce Wemplem nabízí směsici akčního napětí a hororových momentů, která diváky přibije k sedačkám.

Příběh plný záhad a nebezpečí

Děj filmu Island Escape začíná záhadnou nehodou ve výzkumném táboře na ostrově Gran Manan. Když se dcera vědkyně pracující v táboře ocitne v ohrožení, CEO společnosti najme tým žoldnéřů, aby ji zachránili. Avšak po příjezdu na ostrov zjišťují, že situace je mnohem složitější, než se zdála na první pohled.

Ostrov je totiž obklopen časovou dírou, která způsobuje, že se čas každé tři dny resetuje. Tým se tak dostává do spirály nekonečných cyklů, kdy se události neustále opakují. Navíc na ostrově číhá nebezpečí v podobě krvelačných monster, která nejsou ochotná své nové „hosty“ pustit. Když žoldnéři začínají odhalovat tajemství času, prostoru a stvoření na ostrově, uvědomují si, že smrt může být jediným způsobem, jak uniknout z tohoto pekelného prostředí.

Hvězdné obsazení a kvalitní práce režiséra

Film Island Escape vyniká nejen svým poutavým příběhem, ale také skvělým obsazením. Hlavní role žoldnéřů ztvárnili herci William Champion, Chris Cimperman, Jeremy Cohen, Zak Corrigan a Renee Gagner. Jejich výkony přinášejí do filmu autenticitu a napětí.

Režie Bruce Wemplea nese jeho charakteristický rukopis, který spojuje akční scény s atmosférou napětí a hrůzy. Wemple si získal příznivce svou předchozí prací a v Island Escape opět dokazuje svou schopnost stvořit filmový zážitek, který diváci budou pamatovat.

Proč s útěk z ostrova nenechat ujít?

Island Escape aspiruje na pozici jednoho z nejvýraznějších hororových filmů tohoto léta. Mix akce, nápětí a záhad z něj dělá skvělou volbu pro každého, kdo hledá adrenalinovou jízdu s nádechem tajemství. Stopáž 1 hodiny a 26 minut je tak akorát na to, aby snímek diváka vtáhl do děje a nepustil jej až do posledních titulků.

Další články

Uprostřed ničeho: Klaustrofobický thriller, který by se mohl stát skutečností

Ďábelské alibi: Netflix odkryje jeden z nejzáhadnějších soudních procesů v historii

Toxickému mstitel se vrací v remaku: Blýskne se v něm „hobbit“ Elijah Wood

Zdrojový kód: Na Netflix míří nejlepší sci-fi posledních let!

Do kin se valí nová skvělá sci-fi: Stvořitel vám možná vyrazí dech

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *