Filmy

Harry Potter na steroidech? Daniel Radcliffe se dostal do perfektní formy!

Daniel Radcliffe, který se do podvědomí fanoušků zapsal svou rolí v sáze Harryho Pottera, se neustále snaží ukázat svou hereckou různorodost – a vymanit se z „potterovské“ škatulky. Jeho poslední projekty ho proto přivedly k nečekaným výzvám, které zahrnují jak fyzickou přípravu, tak komediální prvky. Už dlouho pracuje na tom, aby se zbavil původní imag a vše nasvědčuje tomu, že v tomto směru udělal značný pokrok.

V nedávné době jsme ho mohli sledovat v čtvrté sérii seriálu Nebe s.r.o., v němž si zahrál hlavní roli reverenda Ezekiela Browna. Radcliffe překvapil svým fyzickým nasazením, kde musel čelit zákeřným androidům a prokázat svou bojovou zdatnost. Na záběrech z této epizody ho můžeme vidět, jak bojuje jen ve spodním prádle, a to velmi dramatickým a heroickým způsobem.

Po uvedené epizody byla sociální média rychle zaplavena komentáři o jeho výkonech a narážky na někdejší spekulace, že měl svého času ztvárnit ikonickou roli komiksového Wolverina. Radcliffova odvaha a schopnost se takto hluboce ponořit do role každopádně získaly uznání mnoha fanoušků.

Radcliffe se však neomezuje pouze na herecké výzvy. Nedávno se stal otcem a rozhodl se alespoň dočasně zvolnit, aby mohl věnovat více času svému synovi. Přesto se neustále snaží hledat nové projekty a role, které by mu umožnily ukázat své herecké dovednosti v plném rozsahu.

Jeho poslední hlavní rolí v celovečerním filmu byl ve snímku Weird: The Al Yankovic Story, který pojednává o slavném hudebním skladateli a parodistovi. Předtím se objevil v dobrodružném filmu Ztracené město, kde si zahrál po boku herců jako Sandra Bullock, Channing Tatum a Brad Pitt.

Je zajímavé, že Radcliffe nedávno odmítl spekulace o svém návratu do role Harryho Pottera, a to i v epizodní roli v chystaném seriálu. Má jasné ambice ukázat svou schopnost hrát různorodé role a vybudovat si nový herecký profil, a jde tvrdě za svým cílem – nezalekne se žádné výzvy, ať už je to boj s androidy v postapokalyptickém světě, nebo právě role parodujícího hudebníka.

Daniel Radcliffe divákům předvádí, že je herec, který se nebojí vybočit ze své komfortní zóny a že má před sebou ještě mnoho zajímavých projektů a rolí, na které se můžeme těšit. Jeho vývoj od mladého čaroděje k všestrannému herci je opravdu inspirativní a ukazuje, že má potenciál zůstat v popředí filmového průmyslu ještě mnoho let.

Další články

Uprostřed ničeho: Klaustrofobický thriller, který by se mohl stát skutečností

Ďábelské alibi: Netflix odkryje jeden z nejzáhadnějších soudních procesů v historii

Toxickému mstitel se vrací v remaku: Blýskne se v něm „hobbit“ Elijah Wood

Zdrojový kód: Na Netflix míří nejlepší sci-fi posledních let!

Do kin se valí nová skvělá sci-fi: Stvořitel vám možná vyrazí dech

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *