Leo je plaz, který má co říct. Povedená komedie na Netflixu osloví děti i rodiče

Adam Valový
17. října 2023
3 minuty čtení

Milované animované filmy jsou mnohdy trefou do černého pro celou rodinu. Rodiče hledají zábavu pro své děti, zatímco malí diváci touží po dobrodružství a smíchu. A je to Netflix, kdo přichází s dalším famózním přírůstkem do svého repertoáru. Animák Leo pojednává o příběhu čtyřiasedmdesátiletého ještěra, který se nebojí nových dobrodružství a chce se stát rádcem všech dětí.

Na povedený animák se s chutí podívá snad každý a Leo je zřejmě dalším titulem, který tuto tradici dodržuje do puntíku. Příběh začíná ve školním teráriu, kde žije postarší ještěr Leo s jeho želvím kamarádem. Leo však nemá chuť setrvat navždy v malé kleci, a jeho snaha o útěk sílí, když mu zbývá už jen rok života. Když se mu naskytne příležitost, neváhá, ale rychle zjistí, že ho zradil vlastní hlas. Jakmile děti objeví, že umí mluvit, stává se z něj celebrita.

Leo se začne cítit užitečný, když dětem radí a pomáhá jim s jejich problémy a trápeními, které souvisí s dospíváním. Přesvědčí se, že svět má stále co nabídnout, ale zároveň si uvědomí, že děti ho potřebují víc, než si myslel. Jeho rady a moudrost jsou pro ně nepostradatelné.

Tato pohádka s morálním ponaučením slibuje nejen pořádnou porci zábavy, ale také inteligentního humoru a emocí. Animovaný film Leo produkovala známá Sandlerova společnost Happy Madison a režie se chopili Robert Marianetti, Robert Smigel a David Wachtenheim. Scénář napsal zkušený scenárista Robert Smigel, který stojí za úspěšnými animovanými filmy, jako je Hotel Transylvánie.

Hlavní roli, tedy po dabingové stránce, se v originále ujal Adam Sandler, ale diváci uslyší také další známé hlasy, jako jsou Bill Burr, Cecily Strong, Jason Alexander, Sadie Sandler, Sunny Sandler a Rob Schneider.

Poznamenejte si, že Leo bude na Netflixu dostupný od 21. listopadu, a to včetně českého dabingu. To znamená, že české děti i jejich rodiče si budou moci tento povedený animák vychutnat v mateřštině.

Animovaná dobrodružná komedie Leo je přesně tím, co potřebujete pro chvilku rodinné pohody. Nechte se unést příběhem starého ještěra, který nakonec objeví smysl svého života a zjistí, že to, co hledal, měl celou dobu přímo před sebou.

Zdroj: Netflix

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Filmy a seriály,

Poslední aktualizace:  17. října 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky