Seriály

Méďa se dočká seriálu. Oblíbený sprostý plyšák se vrací zpátky!

V roce 2012 nás Seth MacFarlane překvapil neotřelým mixem humoru a fantazie ve filmu Méďa (Ted), kde se Mark Wahlberg skamarádil s oživlým plyšovým medvídkem. S ohromujícími tržbami téměř 550 milionů dolarů překonal očekávání a otevřel cestu k druhému dílu. Ten se do na stříbrném plátně objevil v roce 2015, a i když dvojka nebyla tak úspěšná jako prvotina, fanoušci na protagonisty nezanevřeli. Teď se však chystáme na novou dobrodružnou kapitolu v podobě prequelového seriálu, který má premiéru 11. ledna 2024 na Peacocku.

Nový seriál se vrátí v čase do roku 1993 a zaměří se na postavu Johna Bennetta, kterého tentokrát ztvární talentovaný Max Burkholder (Očista). V době, kdy je Johnovi pouhých 16 let, se bude muset vyrovnat s nástrahami teenagerovského života. Naštěstí nebude sám, protože ho bude provázet jeho věrný plyšový kamarád, kterému opět propůjčí hlas sám Seth MacFarlane. Byť je otázkou, zda Johnovi kamarádství s plyšákem prospěje, tomu to rozhodně v pokusu nebrání.

Teaser zatím nenapovídá mnoho informací o samotném ději, ale to se může změnit s příchodem plnohodnotného traileru v následujících týdnech.

Fanoušky by mohl potěšit fakt, že plnou kontrolu nad seriálem převzal samotný Seth MacFarlane. Zajistil nejen scénář, ale také režii a zároveň zastává pozici showrunnera. Spolupracoval s dalšími zkušenými scenáristy, jako jsou Dana Gould (Simpsonovi), Jon Pollack (Taková moderní rodinka) a Julius Sharpe (Griffinovi).

V obsazení se objeví i řada dalších talentovaných herců, mezi nimiž jsou Alanna Ubach, Scott Grimes, Giorgia Whigham, Francesca Xuereb, Erin Moore, Danny Jolles a Shannon Dee.

Premiéra seriálu na Peacocku je naplánovaná na 11. ledna 2024, a i když ještě není jisté, kde se bude vysílat u nás, můžeme s nadějí očekávat, že se objeví na platformách jako SkyShowtime nebo Amazon Prime Video. Fanoušci Méďi tak mají další důvod k radosti, protože se mohou těšit na nové dobrodružství s nejoblíbenějším plyšovým medvídkem na světě.

Další články

Fallout se blíží. Co o seriálu od Amazon Prime víme?

Živí mrtví: Nová minisérie o Rickovi a Michonne dostala oficiální datum premiéry

The Mandalorian a vše, co se o filmu zatím ví

Yellowjackets: Mysteriózní thriller plný napětí i kanibalismu

Seriál Wednesday: Druhá řada a vše, co o ní doposud víme

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *