Filmy

Nový trailer k The Marvels odhaluje více, než se čekalo

Nový trailer k filmu The Marvels odhaluje dosud neviděné strhující záběry, které fanoušky Marvel Cinematic Universe (MCU) nadchly na letošním Comic Conu 2023. Snímek slibuje nekompromisní akci a nové výzvy pro oblíbené hrdinky – Captain Marvel, Ms. Marvel a Monicu Rambeau.

Hlavním antagonistou filmu je pomstychtivá záporačka Dar-Benn z Kree, ztvárněná vynikající herečkou Zawe Ashton. Příběh odhaluje její plán na pomstu, který ohrožuje nejen Captain Marvel, ale i celý svět MCU. Dar-Benn je majitelkou neuvěřitelného náramku, jehož síla odpovídá supercennému trinketu Ms. Marvel, což jí dává schopnosti podobné mocnému kamenu Power Stone známého z dřívějších filmů. Záhadou zůstává, proč jsou její schopnosti tak zásadně odlišné od těch, kterými disponuje samotná Ms. Marvel.

V novém traileru se dočkáme také několika překvapení, co se týče postav. Samuel L. Jackson se vrací jako nezbytný Nick Fury, který se snaží chránit svět před novou hrozbou. Park Seo-joon pak ztvárňuje tajemnou postavu, o níž se spekuluje, že bude spojencem Carol Danvers. Co více, trailer naznačuje romantické pouto mezi Danvers a princem Yanou, což je motiv převzatý z komiksu.

The Marvels slibuje také nový pohled na Captain Marvelovy superschopnosti. V MCU se již potvrdilo, že je schopna absorbovat síly, což jí postavě dává zcela nový rozměr. Společně s Monicou Rambeau a Kamalou Khan vyměňují místa, když využívají své schopnosti založené na světle. Dar-Benn se snaží svázat jejich síly, aby je oslabila, ale nakonec tato neobvyklá trojice hrdinek objeví svoji jedinečnou sílu v jednotě.

Dar-Benn při svém krvelačném útoku na Captain Marvel představuje novou přezdívku „Annihilator“. Její snaha o pomstu vychází z pocitu, že jí Danvers vzala všechno, co měla. To slibuje intenzivní střet a zajímavý vývoj postavy Captain Marvel.

Film The Marvels slibuje akční, ale i emocionální dobrodružství, které propojí všechny tři hrdinky a jejich spojence do boje proti temné Dar-Bennovi. Fanoušci se tak mohou těšit na dynamické souboje, nečekané zvraty a nové rozměry dobrodružství v MCU. Nezbývá než vyčkat na jeho premiéru a sledovat, jak se tento epický příběh rozvine na plátně kin.

Další články

Godzilla x Kong: Nové imperium – trailer je konečně tady!

Já, legenda 2: Nová kapitola postapokalyptického dobrodružství s Will Smithem a Michaelem B. Jordanem

T.I.M.: Sci-fi o tom, když je robot stane posedlým svou tvůrkyní

Furiosa: Sága Šíleného Maxe – Návrat do fenomenálního apokalyptického světa

Upír v rodině: Netflix rozjasní Štědrý den brazilskou komedií

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *