Saw X: Trailer desátého dílu je konečně venku. Zvrácené hry pokračují!

Adam Valový
31. července 2023
2 minuty čtení

Nový vzrušující přírůstek do filmového světa je na spadnutí. A nejde o nic menšího než o dlouho očekávaný desátý díl slavné hororové série Saw! Studio Lionsgate konečně představilo první trailer k tomuto očekávanému filmu a fanoušci mají důvod k nadšení.

Saw X nás zavede do doby mezi prvním a druhým dílem, tedy do fáze, kdy John Kramer (ztvárněný Tobinem Bellem) bojuje s neúprosnou rakovinou. Odhodlaný boj se zákeřnou nemocí nevzdávat, se rozhodne podstoupit experimentální léčebnou proceduru v Mexiku. Místní zdravotní personál se však ukáže být nečestnou bandou podvodníků, kteří na Johnovi pouze vydělávají a nehodlají se o něj starat. Tohle ale John nemůže nechat bez povšimnutí, a tak sáhne k neúprosným pastem, do kterých uvězní čtyři zrádné „zdravotníky“. A víme, že když se někdo dostane do Johnových pastí, čeká ho bolestivá zkouška na život a na smrt.

V traileru se kromě Johna objevuje i jeho děsivý maskot – panenka Billy na tříkolce, která se vyznačuje ikonickým smíchem. A to není zdaleka vše! Zpět se vrací také Amanda, Kramerova učednice, kterou opět ztvárnila výborná Shawnee Smith.

Režie filmu je svěřena Kevinu Greutertovi, dlouholetému veteránovi celé série, který má za sebou režijní zkušenosti z Saw 6 a Saw 3D (technicky jde o sedmý díl série).

Kromě Tobina Bella a Shawnee Smith uvidíme ve filmu další talentované herce, jako jsou Michael Beach, Synnøve Macody Lund, Steven Brand, Renata Vaca, Paulette Hernandez, Octavio Hinojosa a Joshua Okamoto.

Datum premiéry Saw X je stanoveno na 28. září 2023, a tak se můžeme těšit na další nekompromisní hororovou jízdu do světa pastí a hrůzy, kterých je tato oblíbená série plná od začátku až do konce. Připravte se na napínavý zážitek, který vás donutí zadržet dech a zahlédnout temnou stránku lidské „přirozenosti“!

Foto: bloody-disgusting.com

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Filmy a seriály,

Poslední aktualizace:  31. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky