Venom 3 má oficiální datum premiéry

Adam Valový
1. srpna 2023
3 minuty čtení

Je to oficiální! Velmi očekávaný snímek Venom 3 se chystá zamířit do kin 12. července 2024. Tentokrát nás překvapí tím, že se vyhne svému tradičnímu podzimnímu termínu. První dva díly série zaznamenaly obrovský úspěch, a není pochyb, že i třetí pokračování opět přiláká do kin ohromné množství lidí.

Pandemie COVID-19 si bohužel vyžádala několik odkladů uvedení druhého dílu Venoma, ale ani to diváky neodradilo. I přes rezervované recenze si zámořská kina na návštěvnost nestěžovala, což svědčí o všeobecně silném zájmu o temný komiksový svět. A tak se s radostí dočkáme i dalšího dobrodružství slintavého symbionta, který se živí adrenalinem obětí.

Hlavní hvězda Tom Hardy, který si zahrál titulní roli Eddieho Brocka, již dříve prozradil, že pokud druhý díl nezklame fanoušky, bude následovat trojka. A nyní můžeme s potěšením konstatovat, že návrat Venoma do kin je již „tutovka“.

Jak by mohlo další řádění Venoma vypadat?

Oficiální trailer sice ještě v éteru není, ale i tak si můžeme zaspekulovat o tom, co by nás mohlo v příběhu třetího dílu čekat.

Pozor, tohle není oficiální trailer, ale pouze koncept, jak by mohl Venom 3 vypadat.

Na konci Venoma 2 jsme byli svědky toho, jak symbiont vstoupí do těla policejního důstojníka Patricka Mulligana (Stephen Graham). V komiksech tento symbiont patří postavě jménem Toxin, který je potomkem symbionta Carnage, stejně jako je Carnage potomkem Venoma. Nicméně díky Mulliganově silnému charakteru však Toxin v komiksech většinu času koná dobro a dokonce spojil síly s Spider-Manem.

Mezititulková scéna z Venoma 2 pak naznačuje, že by se Spider-Man (Tom Holland) mohl v dalším díle Venoma objevit. Otázkou je, zda se toto dlouho očekávané setkání odehraje ve filmu „Spider-Man: Bez domova“, ve „Venomu 3“ – nebo možná v úplně jiném, zatím neohlášeném filmu.Fanoušci mají v každém případě důvod k jásotu, další skvělé dobrodružství v temném a akčním světě Venoma se odehraje již brzy. Tom Hardy a jeho osobité ztvárnění antihrdiny je neskutečně přitažlivé a rozhodně patří k hlavním důvodům, proč si diváci tento komiksový charakter tak oblíbili. V kombinaci s napínavým příběhem a šancí na setkání s dalšími oblíbenými postavami z Marvelovského vesmíru slibuje Venom 3 pořádnou porci zábavy.

Takže si datum 12. července 2024 zapište do kalendáře a připravte se na akci, humor a temnotu, která byla typická i pro předchozí dva díly série.

Foto: Marvel

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Filmy a seriály,

Poslední aktualizace:  1. srpna 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky