Star Wars se vrací v plné síle. Co prozrazuje nový trailer Ashoky?

Adam Valový
6. srpna 2023
3 minuty čtení

Zatímco seriál Mandalorian sice úspěšně rozvinul svět Star Wars do nových rozměrů, fanoušci dlouhodobě očekávali návrat filmové série, která by přímo navázala na epický příběh rodiny Skywalkerů. Nový seriál Ahsoka však slibuje něco úplně jiného než Mandalorian. V nové upoutávce nazvané „Mistři a učedníci“ se totiž ukazuje, že se tento seriál stane jedním ze základních kamenů legendární Lucasovy ságy.

Seriál Mandalorian se postupem času rozrostl a přichystal půdu pro další seriály, jako jsou Boba Fett: Zákon podsvětí – a právě Ahsoka. Nicméně zůstával spíše jako vedlejší linie vesmírné ságy a nebyl prezentován jako pevná součást filmové Skywalkerovy ságy. To se však nyní mění, a Disney ukazuje, že Ahsoka zastane v posunu příběhu klíčovou roli.

Pro ty, kteří neznají animované seriály Star Wars: Klonové války a Star Wars Povstalci, bude ukázka z nového seriálu překvapením. Ahsoka, kterou fanoušci milují, byla padawankou Anakina Skywalkera, což bylo ve filmech zcela opomenuto. Závěrečné díly 7. řady Klonových válek se odehrávají paralelně s událostmi filmu Pomsta Sithů, a zatímco Ahsoka bojuje o osud Mandaloru, Anakin Skywalker zažívá strmý pád do temné strany Síly.

Seriál Ahsoka zřejmě nabídne pohled na tyto paralelní osudy a přiblíží nám osud jednoho z nejikoničtějších hrdinů Star Wars – Anakina Skywalkera. Očekáváme, že se Anakin objeví buď jako Force Ghost nebo prostřednictvím flashbacků, které jsme již viděli v seriálu Obi-Wan Kenobi.

V seriálu se dost možná objeví i kapitán Rex, který je úzce spjat s událostmi Rozkazu 66 a přežil je společně s Ahsokou. Jaký bude jejich osud a co nás čeká v tomto zajímavém příběhu, se dozvíme již brzy.

Režisér, scenárista a tvůrce série Dave Filoni pohlíží na Ahsoku jako svůj srdeční projekt, kterému věnoval veškerou svou pozornost již při tvorbě třetí řady Mandaloriana. Tento nadšenec do Star Wars bude moci završit příběh o Ahsoce a jejím boji proti Velkoadmirálu Thrawnovi, který hrál klíčovou roli v seriálu Povstalci.

Celou ságu by měl uzavřít celovečerní film, kterým se Filoni chystá dokončit osudy postav, jež si diváci zamilovali v posledních letech. Jmenovitě půjde o charaktery jako Din Djarin, Grogu, Ahsoka, Bo-Katan Kryze a mnohé další.

Očekávání fanoušků jsou obrovská a věříme, že nás seriál Ahsoka vtáhne do Star Wars světa ještě hlouběji a obohatí nás o nové pohledy na známé postavy. Start seriálu je naplánován na 23. srpna, kdy nás čekají dvě epizody o celkové délce 90 minut. Připravte se na vzrušující dobrodružství v galaxii daleko, daleko odsud…

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  6. srpna 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky