Tarantinův poslední film The Movie Critic: Kdo se objeví v hlavní roli?

Adam Valový
12. září 2023
3 minuty čtení

Quentin Tarantino, režisér známý svým jedinečným stylem a vášní pro film, se blíží k dokončení své desáté a zároveň poslední režijní práce. Snímek s názvem The Movie Critic představuje nejen závěr Tarantinovy režijní kariéry, ale také slibuje být fascinujícím pohledem na svět filmové kritiky a Hollywoodu.

Tarantino kdysi prohlásil, že se chystá režírovat pouze deset filmů, a ačkoli nikdo nemůže s jistotou říct, zda svůj slib dodrží, zdá se, že tento desátý film má být jeho závěrečným dílem. To však neznamená, že se Tarantino stáhne z filmového světa; stále se můžeme těšit na jeho scénáře, produkce a možná i minisérie.

Film „The Movie Critic má být zřejmě osobním a uměleckým vyjádřením režisérovy lásky k filmovému průmyslu a nostalgické pouti do minulosti. Děj se bude točit kolem bezvýznamného filmového kritika, který v sedmdesátých letech psal své kontroverzní články do pornočasopisu. Jak je u Tarantina zvykem, očekáváme výrazné odkazy na klasické filmy a jedinečnou atmosféru sedmdesátých let.

Co o svém posledním počinu prohlásil sám velký Tarantino?

Ačkoliv se přípravy na film zpozdily kvůli stávce, Quentin Tarantino se nezahálí. V průběhu této doby se podařilo vybrat hlavního herce, který se chopí hlavní role. Tímto hercem je Paul Walter Hauser, který již několikrát ukázal svůj herecký talent v filmech jako Já, Tonya, Cruella, dramatu Richard Jewell od Clinta Eastwooda a v minisérii Black Bird, za kterou byl dokonce nominován na cenu Emmy.

Paul Walter Hauser dokázal, že je schopen ztvárnit různorodé postavy a ve „The Movie Critic“ bude mít možnost předvést svůj talent v hlavní roli, která bude pravděpodobně kombinací charisma a odvahy. Hlavní postava filmového kritika se prý inspirovala skutečným recenzentem, jehož texty Tarantino sám četl, a připomene divákům hrdinu z legendárního filmu Taxikář.

Natáčení filmu The Movie Critic by mělo začít příští rok v Kalifornii, což má pro Tarantina zvláštní význam, protože právě tady začal svou kariéru. Navíc dostane daňové úlevy ve výši dvaceti milionů dolarů, což rozhodně přispěje k rozpočtu filmu.

Zdá se, že Quentin Tarantino je připraven ukončit svou režijní kariéru tak, jak ji začal – s vášní a odhodláním přinést divákům film, který se bude dlouho pamatovat. „The Movie Critic“ slibuje být dalším zajímavým a nezaměnitelným příspěvkem do světa kinematografie od tohoto legendárního režiséra.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Filmy a seriály,

Poslední aktualizace:  12. září 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky