Trailer k chystanému snímku #annaismissing o patnáctileté influencerce, která zmizela

Adam Valový
27. července 2023
2 minuty čtení

Pokud patříte mezi fans napínavých thrillerů a sledujete dění na filmovém poli, nemůžete minout nadcházející filmovou lahůdku #annaismissing. Tento neformální filmový klenot slibuje druhý díl po úspěšném seriálu #martyisdead, který v roce 2020 obdržel prestižní Mezinárodní cenu Emmy.

Film #annaismissing přináší pokračování dobrodružství, které nás zavede do světa internetových influencerů a tajemných zmizení. Příběh se točí kolem mladé a odvážné influencerky jménem Anna, jejíž odvážný obsah přitahuje tisíce fanoušků na sociálních sítích. Ale právě když je Anna na vrcholu popularity, nečekaně zmizí ze všech online platforem.

Vstoupíme do děje díky patnáctileté Nině, která náhodou narazí na polonahý obrázek influencerky v mobilu svého otce. Nezadržitelně se rozhodne, že ji musí najít za každou cenu. Co všechno ji však na její cestě čeká? Kdo je za zmizením Anny skutečně zodpovědný?

Očekávejte sérii nečekaných a mrazivých událostí, které nejen že ovlivní život mladé Nininy rodiny, ale zanechají v nás všechny nepopsatelné dojmy. #annaismissing slibuje být zážitkem, který nás uchvátí a nepustí až do konce.

Hlavní role ve filmu ztvární talentovaní herci a herečky, kteří nám předvedou své mistrovské výkony. Alexandra Vostrejžová, Viktorie Vítová, Marek Němec, Barbora Bočková, Magdalena Čečo, Petra Bučková a Vlastina Svátková vytvoří bohatý a emocionálně pohnutý obraz celého příběhu.

Datum premiéry je stanoveno na 10. srpna 2023, což nám poskytne dostatek času na vyhlídku a napětí. Určitě si v kalendáři označte toto datum a nezapomeňte zarezervovat lístky na tento jedinečný filmový zážitek.

#annaismissing slibuje být temným a sugestivním thrillerem, který nás vtáhne do záhadného světa influencerů a tajemných zmizení. Pokud jste milovníkem žánru, určitě si tento film nenechte ujít.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Filmy a seriály,

Poslední aktualizace:  27. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky