Zajděte si zdarma do letního kina na střeše Centra Černý Most na filmové hitovky

Adam Valový
2. srpna 2023
3 minuty čtení


Letní kino na střeše Centra Černý Most láká na filmové večery pod širým nebem, a to zcela zdarma. Díky spolupráci mezi Paramount Network a Prima MAX si mohou návštěvníci v průběhu celého léta vychutnat novinky i oblíbené evergreeny.

Čtvrteční večery na střeše obchodního a zábavního centra jsou rezervovány pro filmové projekce, což jistě rozveselí všechny filmové nadšence, kteří milují sledování filmů pod letní oblohou. Návštěvníci se mohou těšit například na filmovou komedii „Fotr je lotr“ s Benem Stillerem. Pokud si nepamatujete – vypráví příběh Grega Fockera, jenž se rozhodne poznat rodinu své vyvolené, ale musí překonat náročnou zkoušku jejího podezřívavého otce.

Oblíbený seriál „Pobřežní hlídka“ určitě znáte. Letní kino nabídne filmovou akční komedii a další napínavé příběhy plné adrenalinu i humoru.

No a pokud máte rádi romantické snímky, zajděte si na snímek „Vanilkové nebe“, který vypráví o osudech mladého newyorského nakladatele Davida. Ten potká dívku svých snů, ale jejich vztah bude plný nečekaných zvratů.

Samozřejmě nebudou chybět ani dobrodružství a napětí. Film „Ztracené město“ zavede diváky do exotických kulis a vypráví příběh spisovatelky Loretty Sage, která se ocitne ve svém vlastním dobrodružství díky šílenému miliardáři.

Něco se najde i pro děti a fanoušky videoherních adaptací – „Ježek Sonic 2“, který nás znovu zavede do akčního dobrodružství včele s pichlavým hrdinou, který se postaví neodbytnému doktoru Robotnikovi.

Kromě filmů se mohou návštěvníci těšit na humorná stand-up vystoupení známých komiků z pořadu Comedy Club. Mezi vystupujícími budou Jaroslav Cerman, Tomáš Plhoně, Jiří Charvát a Lucie Macháčková.

Promítání letního kina je pod taktovkou agentury SOLOOTIONS a vstup na akci je jako vždy pro všechny návštěvníky zcela zdarma. Takže pokud máte rádi filmy, smích a letní zážitky pod širým nebem, neváhejte a zavítejte na střechu Centra Černý Most a užijte si bezplatné filmové večery s nezapomenutelnou atmosférou letního kina.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Filmy a seriály,

Poslední aktualizace:  2. srpna 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky